Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Wyciekł nowy kontroler PS5 z baterią wystarczającą na 12 godzin

/
/
/
59 Views

Sprzedawca wypuścił na rynek nową wersję kontrolera DualSense do PS5 i wydaje się, że może ona pochwalić się ulepszoną baterią.

Jak podano na kanadyjskiej stronie internetowej Best Buy, „Kontroler bezprzewodowy DualSense do konsoli PlayStation 5 V2 – biały” nie ma obecnie daty premiery. Ma jednak „wyjątkową 12-godzinną żywotność baterii”, co teoretycznie byłoby dużym ulepszeniem w porównaniu z obecną żywotnością baterii DualSense.

W tej chwili po pełnym naładowaniu kontrolera DualSense można używać około czterech do pięciu godzin. To nawet mniej niż w przypadku kontrolera DualSense Edge klasy premium, który Sony pierwotnie przypisał dodatkowym funkcjom kontrolera w momencie jego premiery.

W rzeczywistości wydłużony czas pracy baterii wydaje się być jedyną nową funkcją „V2” kontrolera DualSense. Gniazdo słuchawkowe z przodu kontrolera wygląda dokładnie tak samo jak w modelu podstawowym, podobnie jak spusty dotykowe z tyłu i panel dotykowy na przodzie kontrolera.

Nowy kontroler kosztuje 89,99 USD, co na pierwszy rzut oka może wydawać się znaczną podwyżką, ale należy pamiętać, że cena jest wyrażona w dolarach kanadyjskich, a nie w USD. Przekłada się to na około 70 dolarów w dolarach amerykańskich, co wydaje się być zgodne z obecnym modelem cenowym kontrolerów DualSense, więc nie powinno nastąpić podwyżki cen.

Na razie nie ma oficjalnego potwierdzenia ze strony Sony, że nowy kontroler DualSense będzie w drodze. Biorąc jednak pod uwagę informacje na temat Best Buy, można całkiem bezpiecznie założyć, że jest prawdziwy – po prostu nie mamy jeszcze pojęcia, kiedy pojawi się na całym świecie.

Przeczytaj na naszym nadchodzące gry na PS5 przewodnik zawierający wszystkie ekskluzywne produkty Sony, które zostaną wprowadzone na rynek w tym roku i później.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar