Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Wybierz się na wycieczkę po TARDIS Ncuti Gatwy z nowym wydaniem SFX

/
/
/
110 Views

Piętnasty Doktor Ncuti Gatwa ponownie pojawia się na okładce SFX w numerze 374. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje z tego numeru. Czytelnicy z Wielkiej Brytanii, nie zapomnijcie: możecie z tego skorzystać Znajdź sklep aby znaleźć najbliższego sprzedawcę.

Doktor Kto

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Na 26 stronach relacji Doctor Who zaglądamy za kulisy ostatnich programów specjalnych i przenosimy się do pierwszej serii Ncuti Gatwy. Przede wszystkim rozmawiamy z samym aktorem i jego partnerką Millie Gibson. Rozmawiamy także ze scenografem Philem Simsem o oszałamiającym nowym wnętrzu TARDIS i o tym, jak pracowali nad stworzeniem Meepa i Wojowników Wrarth. Na koniec, podsumowując relację z 60. rocznicy, którą nadawaliśmy przez cały 2023 rok, wspominamy niektóre z najbardziej zapadających w pamięć gadżetów programu.

Opowieść o duchach na Boże Narodzenie

Mumia z

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Najnowszym dodatkiem Marka Gatissa do świątecznej kolekcji chillerów była adaptacja opowiadania Arthura Conan Doyle’a z 1892 r. „Lot nr 249”. W najnowszych naszych stałych elementach projektu przyglądamy się tworzeniu mumii.

Terrahawki

Jastrzębie Skrzydło, Zelda i

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Najdziwniejsze przedstawienie kukiełkowe Gerry’ego Andersona zadebiutowało 40 lat temu. Rozmawiamy z jego synem Jamiem – niosącym pochodnię dziedzictwa Andersona – o Ninestein, Zelda, Kate Kestrel i spółce.

Egzorcysta

Zdeformowana twarz opętanej Regany.

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Klasyczny horror opętania skończył w drugi dzień świąt 50. Przeglądamy wszystko, co musisz wiedzieć o filmie Williama Friedkina (tak, zgadłeś, V oznacza wymioty).

Piła

Pułapka próżniowa do oczu firmy Saw X.

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Kolejną franczyzą wyznaczającą znaczącą datę jest Saw, która w 2024 r. będzie obchodzić 20. urodziny. Spoglądamy wstecz na ponad dwie dekady wywołujących grymas pułapek w towarzystwie producentów Marka Burga i Orena Koulesa oraz redaktora/reżysera Kevina Greuterta.

Buffy, postrach wampirów

James Marsters stojący przy mikrofonie.

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Długoletni czytelnicy na pewno wiedzą, że Buffy jest bliska naszym sercom, a teraz w końcu mamy pretekst, aby o tym opowiedzieć ponownie! Rozmawiamy z Amber Benson, Juliet Landau i Jamesem Marstersem o powrocie do oryginalnego dramatu dźwiękowego Slayers firmy Audible.

Ale to nie wszystko pod względem fabularnym: wspominamy także kultowy film Killer Klowns from Outer Space z reżyserem Stephenem Chiodo i aktorem Grantem Cramerem; profil Clarke Nagrodzony powieściopisarz Ned Beauman; i poproś pisarza fantasy Sebastiena de Castella o wypełnienie naszego kwestionariusza dla autorów.

Czerwony alarm

Czteroosobowa rodzina patrząca na złowrogą plamę w opróżnionym basenie.

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

A najważniejsze funkcje to tylko wierzchołek góry lodowej! Jak zawsze, nasza sekcja wiadomości, Red Alert, jest wypełniona informacjami na temat jeszcze większej liczby filmów, programów telewizyjnych, komiksów i książek. W tym miesiącu w centrum uwagi: program telewizyjny YA Percy Jackson i bogowie olimpijscy; Film z nawiedzonym basenem „Nocne pływanie”; serial animowany dla dorosłych Hotel Hazbin; oraz nowe komiksy Hellblazer, X-Men, Avengers, Timeless i Power Pack.

Opinie

Wonka patrzy na Oompę Loompę w słoiku.

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Werdykt SFX w sprawie Wonki rozpoczyna 21 stron wnikliwej krytycznej analizy, podczas której informujemy, na które z najnowszych filmów, programów telewizyjnych, książek, komiksów, słuchowisk i gier wideo warto wydać ciężko zarobione pieniądze!

Doktor Ncuti Gatwy stojący przed TARDIS, trzymający swój dźwiękowy śrubokręt.

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Kup ten numer w wersji cyfrowej

Chcesz mieć to wydanie na swoim iPadzie zamiast w formie drukowanego magazynu? Oto jak.

Możesz kupić pojedyncze wydanie cyfrowe (lub subskrypcję cyfrową) bezpośrednio od nas za pośrednictwem Magazyny Direct. Wystarczy kliknąć strzałkę w dół obok „subskrypcji ciągłej” i wybrać opcję „pojedyncze wydanie”.

Alternatywnie użytkownicy Apple mogą wyszukać „magazyn SFX” w sklepie App Store. Po znalezieniu naszej strony zainstaluj aplikację SFX i naciśnij Otwórz, aby przejść do witryny sklepu SFX.

Jesteśmy również dostępni na Androidzie za pośrednictwem Pocket Mags i Wiedza. Większość formatów cyfrowych zapewnia 30-dniowy bezpłatny okres próbny, więc możesz wypróbować przed zakupem!

Masz problem ze znalezieniem egzemplarza drukowanego?

Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii, możesz z tego skorzystać przydatny przewodnik aby dowiedzieć się, kto oferuje produkty SFX w Twojej okolicy.

Nie mieszkasz w pobliżu kiosku lub poza Wielką Brytanią? Możesz zawsze zamów kopię online. Proszę zwrócić uwagę na następujące oczekiwane terminy dostawy: Wielka Brytania: 3-7 dni roboczych. Europa: 7-14 dni roboczych. USA/reszta świata: do 5 tygodni.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar