Onime Marketing

Wszystko, co znajdzie się w przepustce do Xenoblade Chronicles 3

Wszystko, co znajdzie się w przepustce do Xenoblade Chronicles 3


Wszystko, co znajdzie się w przepustce do Xenoblade Chronicles 3

Wygląda na to, że przepustka do rozszerzenia Xenoblade Chronicles 3 rozszerzy grę Monolith Soft i już i tak ogromną grę RPG firmy Nintendo, więc dowiedz się, co nadejdzie z naszym przewodnikiem

Xenoblade Chronicles 3 jest tuż za rogiem, a ta rozległa, gęsta gra RPG wysysa z ciebie setki godzin. Potężna i złożona walka w Xenoblade Chronicles 3 oraz długa lista postaci z Xenoblade Chronicles 3 sprawiają, że jest tak wiele do odkrycia.

Cóż, Monolith Soft uważa, że ​​to nie wystarczy i postanowił wprowadzić Przepustka rozszerzająca Xenoblade Chronicles 3 na jeszcze więcej rzeczy. Począwszy od daty premiery Xenoblade Chronicles 3, uzyskasz dostęp do dodatkowych przedmiotów, nowych bohaterów Xenoblade Chronicles 3 oraz do zupełnie nowego segmentu historii. Więc zejdź na dół, mądrze w artykułach, aby dowiedzieć się, jakie są w nim smakołyki.

Jeśli nadal nie masz o tym pojęcia, sprawdź naszą zapowiedź Xenoblade Chronicles 3, w której nazywamy ją „materiałem z gry roku”. Możesz także odwiedzić naszą stronę zamówień przedpremierowych Xenoblade Chronicles 3, aby przygotować się na wielki dzień, lub nasze klasy Xenoblade Chronicles 3 i przewodniki Xenoblade Chronicles 3 Ouroboros, aby mieć pewność, że pokonasz wrogów w mgnieniu oka.

Przegląd przepustki rozszerzającej Xenoblade Chronicles 3

Przepustka do Xenoblade Chronicles 3 będzie dostępna w czterech tomach. Pierwszy tom ukaże się 29 lipca wraz z grą, podczas gdy pozostałe nie mają ustalonych dat. Więcej informacji znajdziesz poniżej, w tym nowe stroje do Xenoblade Chronicles 3 Noah i Xenoblade Chronicles 3 Mio.

Karta promocyjna pierwszego tomu dodatku Xenoblade Chronicles 3, przedstawiająca mężczyznę i kobietę (Noah i Mia) po prawej stronie w ciemniejszych wersjach ich klasycznych strojów.  Pośrodku znajdują się dwa południe (małe futrzane stworzenia kulkowe) przed dużym pojemnikiem przepełnionym złotem.  Tekst brzmi:

Xenoblade Chronicles 3 przepustka rozszerzeń – tom pierwszy

Pierwszy tom ukazuje się w dniu premiery i obiecuje „przedmioty wspierające Twoją przygodę”, z których wszystkie znajdziesz poniżej. Możesz znaleźć wszystkie materiały eksploatacyjne i akcesoria w grze bez przepustki rozszerzeń, po prostu dajesz je za darmo bez ich szukania.

  • Przedmioty jednorazowego użytku: Moneta Nopon (srebrna) x30, Moneta Nopon (złota) x10
  • Akcesoria: żelazna osłona skroni, diadem mądrości, srebrny pasek, autobalanser, szklana pamięć, pasek Nopon
  • Warianty kolorystyczne stroju

Xenoblade Chronicles 3 – drugi tom rozszerzenia

Drugi tom ma się ukazać pod koniec tego roku i powinien przynieść bitwy wyzwań, nową postać bohatera i zadania oraz nowe stroje. Na razie wszystko jest trochę niejasne, ale zaktualizujemy tę stronę, gdy tylko będziemy mieli więcej informacji o tym, co jest w sklepie.

Xenoblade Chronicles 3 – tom trzeciego odcinka rozszerzenia

Trzeci tom ma się ukazać pod koniec kwietnia 2023 roku i powinien przynieść bitwy wyzwań, nową postać bohatera i zadania oraz nowe stroje. Na razie wszystko jest trochę niejasne, ale zaktualizujemy tę stronę, gdy tylko będziemy mieli więcej informacji o tym, co jest w sklepie.

Xenoblade Chronicles 3 – czwarta część przepustki rozszerzającej

Czwarty tom ma się ukazać pod koniec 2023 roku i obiecuje zupełnie nowy scenariusz fabularny. Jeśli będzie to coś w rodzaju Torna lub Future Connected, będzie to ogromna, trzydziestogodzinna gra sama w sobie. Do diabła tak.

To wszystkie informacje, które mamy na temat przepustki Xenoblade Chronicles 3, ale jestem pewien, że w przyszłości dostaniemy więcej, więc miej oczy szeroko otwarte. Aby zapoznać się ze wszystkimi Xeno, sprawdź naszą oś czasu Xenoblade Chronicles, zwiastuny Xenoblade Chronicles 3 i kolonie Xenoblade Chronicles 3, aby zapoznać się z najnowszymi informacjami przed premierą.

Exit mobile version