Onime Marketing

Wstępna rejestracja gry RPG Infinite Magicraid na kartę jest już otwarta

Wstępna rejestracja gry RPG Infinite Magicraid na kartę jest już otwarta


Wstępna rejestracja gry RPG Infinite Magicraid na kartę jest już otwarta

Rejestracja wstępna Infinite Magicraid jest już dostępna iOS oraz Android, więc możesz być gotowy, aby zanurzyć się w tym zupełnie nowym mobilnym tytule pełnym „wysokiej fantazji, bohaterskich wojowników i strategicznej walki w jedynej w swoim rodzaju grze RPG opartej na kartach”. Premiera gry zaplanowana jest na 7 września.

Jeśli wejdziesz na pokład z Nieskończona rejestracja wstępna Magicraid, dostępnych jest wiele różnych nagród, w tym przydatne przedmioty do rozwijania postaci i mnóstwo waluty w grze. Gra jest również wieloplatformowa, więc możesz rozpocząć swoją podróż w iOS i przełączyć się na Androida i z powrotem do syta.

Po wejściu na pokład z rejestracją wstępną Infinite Magicraid możesz przygotować się do „kontrolowania grupy bohaterów w ich podróży przez krainę wypełnioną walkami, poruszania się po złożoności walczących frakcji, gdy chcesz obalić złowrogą organizację, która chce pogrążyć świat w chaos. Po drodze stopniowo odkryjesz więcej sekretów świata i tego, co motywuje każdą frakcję, gdy zanurzysz się w każdym regionie”. Brzmi ekscytująco.

Kiedy rozpoczyna się rejestracja wstępna Infinite Magicraid?

Rejestracja wstępna Infinite Magicraid jest już otwarta. Możesz zarejestrować się na iOS lub Android aby otrzymać ekskluzywne nagrody, które możecie zobaczyć poniżej, wraz z najnowszym filmem prezentującym ich bohaterów.

Miniatura YouTube

Oto niektóre z nagród za rejestrację wstępną:

  • 50 000 rejestracji wstępnych: dwie doskonałe runy, milion monet
  • 150 000 rejestracji wstępnych: trzy doskonałe runy, dwie mikstury premium dla bohaterów
  • 300 000 rejestracji wstępnych: pięć doskonałych run, dwa zwoje umiejętności podstawowych
  • 500 000 wstępnych rejestracji: potem doskonałe runy, dwa czterogwiazdkowe smocze jaja
  • 800 000 wstępnych rejestracji: dwie najwyższe runy, 800 diamentów

To wszystko, co mamy na temat wstępnej rejestracji Infinite Magicraid. Aby uzyskać coś nieco innego, sprawdź naszą recenzję Xenoblade Chronicles 3, aby dowiedzieć się, dlaczego uważamy, że jest to najlepsza gra RPG na Nintendo Switch.

Exit mobile version