Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Wśród plotek o przenośnych konsolach Xbox Phil Spencer twierdzi, że ma „listę rzeczy, które powinniśmy zrobić” z jednym z nich

/
/
/
29 Views

Szef Xbox, Phil Spencer, nie powiedział wprost, że nadejdzie konsola kieszonkowa Xbox, ale w nowej Wielokąt w wywiadzie powiedział, że ma wiele pomysłów, gdyby któryś miał kiedykolwiek zostać zrealizowany.

Prosiliśmy o jakiś przenośny system Xbox już od jakiegoś czasu i od kilku dni młyn plotek się kręci, ale jak dotąd nie było oficjalnego komunikatu od Microsoftu. Jednak Spencer prawdopodobnie dał nam jak dotąd najlepszą wskazówkę, że Xbox rzeczywiście planuje coś w obszarze urządzeń mobilnych i przenośnych, wyjaśniając szczegółowo, czego oczekuje od takiego sprzętu.

„Chcę, żeby mój Lenovo Legion Go działał jak Xbox” – powiedział podczas tegorocznej konferencji Game Developers Conference. „Przyniosłem [the Legion Go] ze mną do GDC. Jestem w samolocie i mam listę wszystkiego, co sprawia, że ​​nie czuję się jak Xbox. Zapomnij o marce. Bardziej na przykład: Czy są tam wszystkie moje gry? Czy wszystkie moje gry wyświetlają się wraz z zapisem? [files] to chcę? Powiem ci jedno [game] czego teraz nie ma – doprowadza mnie to do szaleństwa – to Fallout 76. Nie ma możliwości zapisu krzyżowego.”

Oprócz tego, że chciał, aby jego urządzenie przenośne mogło przechowywać wszystkie zapisane stany gry na różnych platformach, Spencer powiedział także, że chce „uruchomić aplikację Xbox na pełnym ekranie, ale w trybie kompaktowym” i mieć „wszystkie moje pliki społecznościowe [experience]” jest tam dostępny. Podobnie jego idealny palmtop pozwoliłby mu na uruchomienie komputera za pomocą samego kontrolera. „Mam listę rzeczy, które powinniśmy zrobić” – powiedział Spencer.

Tymczasem oto najlepsze palmtopy do gier możesz zagrać jeszcze dzisiaj.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar