Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Wordle dzisiaj podpowiedź i odpowiedź – 26 stycznia

/
/
/
0 Views


Jeśli szukasz odpowiedzi na Wordle dzisiaj, 26 stycznia, lub po prostu masz ochotę na wskazówkę, mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby upewnić się, że jesteś mistrzem

Wordle wciąż ma się dobrze po tym, jak John Wardle upublicznił tytuł pod koniec 2021 roku. Prezent zaprojektowany dla jego partnera, gra od tego czasu stała się hitem udostępnianym na całym Twitterze. Ale na co jest odpowiedź Słowo dziś?

Wordle wciąż ma się dobrze po tym, jak John Wardle upublicznił tytuł pod koniec 2021 roku. Prezent zaprojektowany dla jego partnera, gra od tego czasu stała się hitem udostępnianym na całym Twitterze. Ale na co jest odpowiedź Słowo dziś?

Cóż, jeśli go potrzebujesz, jest na dole. Ale jeśli wolisz po prostu trochę Podpowiedź słowna aby pomóc Ci w drodze, możemy pomóc również tam. Niezależnie od tego, czy jest to dobra technika uzyskiwania odpowiedzi, prosta wskazówka dla dzisiejszego Wordle, czy po prostu odpowiedź, zapewniamy Ci ochronę.

Mamy również przewodnik po wszystkich odpowiedziach Wordle z ostatnich kilku tygodni, więc możesz sprawdzić, co już zostało zrobione. Poza tym, przejdź poniżej, aby uzyskać kilka super wskazówek Wordle, lub sprawdź nasze gry, takie jak przewodnik po Wordle, aby uzyskać więcej zabawy opartej na literach.

Jak opracować odpowiedź w Wordle?

Oto nasze najlepsze wskazówki Wordle dotyczące uzyskiwania odpowiedzi:

 • Wybierz początkowe słowo z wieloma popularnymi literami, takimi jak „żuraw” lub „poirytowany”.
 • Skoncentruj się na samogłoskach i popularnych literach (A, E, I, O, U, S, R, L, T)
 • Litery podświetlone na żółto mogą pojawić się gdzie indziej – pamiętaj o tym!
 • Przypomnij sobie, jakie słowa były ostatnio w Wordle
Miniatura YouTube

Czego powinienem użyć jako słowa początkowego w Wordle?

Chociaż wybór słowa takiego jak „audio” może wydawać się dobrym pomysłem, biorąc pod uwagę liczbę samogłosek, nie zawsze jest to zalecane. W końcu ile słów kończy się na literę „O”?

Postawiliśmy więc na klasykę. Na podstawie różnych badań słowa takie jak „CRANE”, „SOARE”, „IRATE” i „ALTER” należą do najlepszych na początek. Eksperyment! A potem znajdź taki, który Ci odpowiada.

Słowne wskazówki – 26 stycznia

 • Wordle wskazówka, aby zachować rzeczy trudne
  • Wordle dzisiaj, 26 stycznia, to przymiotnik
 • Słowna wskazówka dla średniego poziomu trudności
  • Wow! To krowa tam jest tak muskularny!
 • Wordle wskazówka, aby ułatwić
  • Zaczyna się na literę B

Jaka jest odpowiedź na Wordle dzisiaj, 26 stycznia?

Odpowiedź Wordle na 26 stycznia to…

 • SILNY

Proszę bardzo, Wordle dzisiaj, 24 stycznia, gotowe i odkurzone. Mam nadzieję, że wskazówki pomogły. Jeśli nie, wróć jutro na kolejną rundę lub sprawdź nasz przewodnik po tym, jak grać w Wordle, aby uzyskać więcej wskazówek.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar