Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Weterani GI Joe, Scarlett i Destro, otrzymają własne tytuły w ramach Energon Universe studia Skybound

/
/
/
48 Views

Ostatnie dwie z czterech planowanych limitowanych serii GI Joe od Skybound Entertainment skupią się na kolejnej parze klasycznych postaci z ukochanej serii: Scarlett i Destro. Oprócz obecnych limitowanych serii Duke i Cobra Commander, te cztery tytuły będą obejmować premierę części GI Joe nowego Energon Universe studia Skybound, w którym Prawdziwi Amerykańscy Bohaterowie istnieją obok Transformersów we wspólnej ciągłości.

Pierwsza jest Scarlett, napisana przez Kelly Thompson (która zna się na femme fatale jako obecna autorka „Ptaków Nocy” i była długoletnia autorka „Czarnej Wdowy”), z ilustracjami autorstwa Marco Ferrariego. Zgodnie z obietnicą tytułową, limitowana seria skupia się na Shanie „Scarlett” O’Hara, pięknej i zuchwałej tajnej agentce z południa, która była jednym z oryginalnych współczesnych Joes, który zadebiutował w 1982 roku w GI Joe: A Real American Hero nr 1.

„Shana 'Scarlett’ O’Hara wkrótce podejmie się najniebezpieczniejszej tajnej misji w swojej karierze: infiltracji tajemniczej wschodzącej potęgi w Japonii, znanej jako klan Arashikage” – czytamy w oficjalnym opisie Scarlett nr 1 w Skybound. „Jej jedynym tropem jest jej była partnerka – Jinx – która została egzekutorką Arashikage. Teraz Scarlett musi wykorzystać swoje umiejętności operacyjne, aby przetrwać pod przykrywką… i odkryć szokującą broń, która może zmienić równowagę sił na Ziemi”.

Włączenie Jinx i klanu Arashikage może wskazywać na możliwe pojawienie się Snake Eyes, który sam jest ninja Arashikage.

„Mam szczęście, że dzięki mojej pracy często mogę zgłębiać postacie i światy, które kocham od dawna” – mówi Kelly Thompson w oświadczeniu dołączonym do ogłoszenia. „Ale Scarlett grana przez GI Joe to naprawdę jedna z moich pierwszych maniaków, które uwielbiałem jako dziecko, i jestem absolutnie podekscytowany, że mogłem pomóc w stworzeniu jej na potrzeby tego nowego, niesamowicie fajnego i bogatego wszechświata w Skybound”.

Oto galeria wewnętrznych stron Scarlett #1 autorstwa Marco Ferrariego i kolorysty Lee Loughridge’a, wraz z kilkoma okładkami tego wydania autorstwa Ferrari, Joëlle Jones, Gleba Melnikova, Steve’a Eptinga, Leonardo Romero, Jonboya Meyersa i Davida Macka, z których niektóre zostały zaczernione i oznaczone „Spoiler!”:

W ostatniej limitowanej serii premiery GI Joe Energon Universe klasyczny złoczyńca Destro zajmie centralne miejsce w historii napisanej przez pisarza Dana Wattersa i artystę Andrei Bressana, która według Skybound „na zawsze zmieni równowagę sił we wszechświecie Energon”.

„James McCullen Destro XXIV to człowiek stojący za MARS Industries, niekwestionowanym liderem w dostarczaniu zaawansowanej technologicznie broni światowym potęgom… za odpowiednią cenę” – czytamy w oświadczeniu Skybound. „Ale pojawienie się Energonu wszystko zmieniło. W miarę wzrostu ambicji Destro, „Karmazynowe Bliźniaki” Tomax i Xamot Paoli pojawiają się, aby zniszczyć swoją konkurencję, a Cobra Commander zdaje sobie sprawę, że jego obecny sojusznik może być jego przyszłym największym wrogiem”.

Tomax i Xamot to oczywiście bliźniacy, z których każdy słynie z bólu drugiego – więc jeśli uderzysz Tomaxa, to Xamot może upaść.

„Jestem niesamowicie podekscytowany możliwością ożywienia Destro wraz z Andreiem” – mówi Dan Watters w oświadczeniu. „To będzie emocjonujący, wybuchowy thriller, w którym on [Destro] wcale nie jest zbyt miłe dla nikogo – to wszystko, czego można chcieć od ulubionego, amoralnego handlarza bronią”.

Oto galeria stron z Destro #1 autorstwa Andrei Bressana i kolorysty Adriano Lucasa, które obejmują wygląd androidów-żołnierzy Cobry, Battle Android Troopers (BAT), wraz z okładkami autorstwa Bressana i Adriano Lucasów, Nikoli Čižmešiji, Jorge Fornesa, Jonboya Meyersa i Davida Macka wraz z wariantem pustej okładki ze szkicem. Podobnie jak w przypadku okładek Scarlett # 1, okładki Macka i Meyersa są zaciemnione i zawierają „Spoiler!” ostrzeżenie:

„Duke i Cobra Commander to dwa z najlepiej sprzedających się komiksów GI JOE wszechczasów, a to dopiero początek nowego początku naszej niesamowitej serii GI JOE” – mówi Sean Mackiewicz, starszy wiceprezes i wydawca Skybound .

„Gdy GI Joe i Cobra znajdują się teraz na nieuniknionym kursie kolizyjnym, Scarlett i Destro wprowadzą nowe postacie i frakcje, które pokrzyżują ich najstaranniej ułożone plany” – kontynuuje. „Kelly Thompson, Marco Ferrari, Dan Watters i mój ulubiony szaleniec Andrei Bressan tworzą pełne akcji, zapierające dech w piersiach komiksy, które na zawsze zmienią Wszechświat Energon”.

Scarlett nr 1 trafi do sprzedaży 5 czerwca, a Destro nr 1 19 czerwca.

Sprawdź najlepsze uniwersa superbohaterów inne niż Marvel/DC cały czas.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar