Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Wersja wczesnego dostępu Palworld jest „ukończona w około 60%”, ale twórcy pomyśleli, że dodanie trybu PvP będzie znacznie łatwiejsze

/
/
/
64 Views

PalworldWedług twórcy, wersja wczesnego dostępu jest „ukończona w około 60%”, ale nie docenił łatwości wdrożenia trybu PvP.

W wywiadzie z Automat, dyrektor generalny PocketPair, Takuro Mizobe, omówił porównania Pokemonów w grze i ujawnił plany studia dotyczące Palworld. Poproszony o opisanie obecnego stanu gry pod względem postępu, Mizobe ujawnił: „Myślę, że wszystkie podstawowe funkcje są ustawione, więc być może ukończono je w około 60%?” Zanim ujawnię, że „następny etap polega na dalszym doskonaleniu gry”.

W „następnej fazie” zespół wdroży PvP, nowe funkcje gry i wszystko inne, co wynika z reakcji graczy na grę przetrwania. Jedna rzecz, której ludzie z PocketPair nie do końca się spodziewali, to to, jak trudne byłoby dodanie trybu PvP do gry w jej obecnym stanie.

„Próba zapewnienia współpracy PvP i PvE oznacza stworzenie gry ze znaczącymi ograniczeniami w zakresie projektowania” – wyjaśnił Mizobe. „W wieloosobowej grze PvE możesz z łatwością dodać tryb dla jednego gracza bez wprowadzania dużych zmian w systemie gry. Ale w przypadku PvP, jeśli pomyślisz o tym w ten sposób: „To tylko gracze biją się nawzajem, powinno to być proste” i spróbuj wdrożyć go bez większego zastanowienia, będziesz miał trudności”.

Mizobe przyznał następnie, że on i inni twórcy „popełnili błąd, sądząc, że możemy„ po prostu przypadkowo dodać PvP później ”. Dopiero gdy zespół próbował to zrobić, zdał sobie sprawę, jak „problematyczne” mogłoby się to okazać. „Od tego momentu pośpieszyliśmy z wprowadzaniem poprawek w ostatniej chwili, tak aby nic nie było sprzeczne z podstawowymi założeniami projektu gry”.

Chociaż tryb PvP jest planowany w Palworld, dyrektor generalny PocketPair powiedział: „Nawet teraz w projekcie gry pozostają pewne niespójności i musimy je rozwiązać, jeśli chcemy wypuszczenia trybu PvP”.

Palworld odniósł niesamowity sukces dla PocketPair, nie tylko zyskał 200 000 jednoczesnych graczy na PC w niecałe 24 godziny od premiery, ale teraz osiągnął ogromny kamień milowy w grze Counter-Strike 2 Steam, zdobywając ponad 1,8 miliona jednoczesnych graczy.

Chcesz sam wypróbować grę o przetrwaniu? Spójrz na nasze Wykres typu Palworld przewodnik, zanim zaczniesz.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar