Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Wersja beta gry mobilnej Black Clover od zespołu Garena Free Fire

/
/
/
155 Views


Wersja beta gry mobilnej Black Clover od zespołu Garena Free Fire

Dowiedzieliśmy się, że gdzieś w najbliższym czasie pojawi się wersja beta gry mobilnej Black Clover, a zespół stojący za Garena Free Fire będzie pełnił obowiązki dewelopera

Fani Czarnej Koniczyny, słuchajcie! Twoje ulubione anime nadchodzi na urządzenia mobilne w postaci nowej gry od twórców Garena Free Fire, jednego z najpopularniejszych tytułów battle royale na platformie. Jednak ten tytuł ma być grą RPG, a pełna nazwa Black Clover M: Rise of the Wizard King oferuje nieco więcej wglądu w to, czego możemy się spodziewać.

Jedno z wielu popularnych japońskich IP zaczerpniętych z komiksów Shonen Jump Wersja beta gry mobilnej Black Clover ma zagrać stałych bywalców serii, Astę i Yuno, podczas ich przygód w świecie fantasy. Mówiąc o świecie, gracze z całego świata będą mogli wziąć udział w ewentualnych testach beta, podczas których Garena planuje testy w języku angielskim, chińskim tradycyjnym, hiszpańskim i nie tylko.

Chociaż niewiele mówi się o tym, z czego będzie się składać rzeczywista rozgrywka, wygląda na to, że będzie podążać podobną trajektorią do oryginalnej serii Black Clover, a komunikat prasowy stwierdza, że ​​tytuł „ma na celu odtworzenie emocji z oryginalnego adresu IP” . Ponieważ seria anime okazała się jednym z hitów czarnego konia ostatnich kilku lat, sądzimy, że znajdzie się kilku chętnych fanów, którzy nie mogą się doczekać gry w świecie Czarnej Koniczyny.

Kiedy jest wersja beta Black Clover?

Pomimo znajomości kilku szczegółów dotyczących przyszłego beta testu Black Clover, nie wiemy, kiedy dokładnie się odbędzie. Możesz wstępnie zarejestrować się, klikając ten link jednak i zalecamy to, jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi.

Miniatura YouTube

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzącej wersji beta gry mobilnej Black Clover od zespołu Gareny. Aby uzyskać więcej epickich historii z Japonii i nie tylko, zobacz nasze typy najlepszych gier z gatunku powieści wizualnych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar