Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Według reżysera nowy horror Sydney Sweeney z oceną R przedstawia jej „najbardziej szalony” występ w historii

/
/
/
38 Views

Być może jest ulubioną gwiazdą komedii romantycznych po „Kimkolwiek oprócz ciebie”, ale Sydney Sweeney zamienia swoją jedwabną sukienkę na zakrwawiony habit, wcielając się w swoją najbardziej „niezrównoważoną” rolę w nadchodzącym horrorze Immaculate, według reżysera .

„W naszym filmie terror dotyczy czegoś bardzo realnego, głębokiego, osobistego i surowego” – mówi reżyser Michael Mohan Film Total w naszym nowym numerze ukaże się w najbliższy piątek, a na okładce znajdzie się Road House. „Ostatnie dwie minuty tego filmu to najbardziej szalony występ, jaki kiedykolwiek dała Sydney. W pełni umieszcza ją w panteonie królowych krzyku. Bez wątpienia.”

Akcja filmu Immaculate koncentruje się wokół Cecylii (Sweeney), amerykańskiej zakonnicy, która wyznaje swoją pobożną wiarę i wstępuje do odległego klasztoru na włoskiej wsi. Jednak jej nowa, ekscytująca podróż szybko zamienia się w koszmar, gdy odkrywa, że ​​jej nowy dom kryje złowrogą tajemnicę, która wywoła niewypowiedziane okropności.

Chociaż nie jest to pierwsze rodeo Sweeney w gatunku horroru, „Immaculate” wydaje się być jej najbardziej koszmarnym filmem w historii, sądząc po komentarzach Mohana i pierwszy niesamowicie wyglądający zwiastun. Klip potwierdza, że ​​Cecilia jest w ciąży, pozornie poprzez niepokalane poczęcie, jednak otoczenie wkrótce zaczyna podejrzewać o nieczystą grę i poddaje ją złym i torturującym rytuałom.

Oprócz Sweeneya w obsadzie znajdują się m.in Biały LotosSimona Tabasco, Alvaro Morte, Benedetta Porcaroli i Dora Romano.

Immaculate trafi do kin 22 marca 2024 roku. Więcej na ten temat i wiele więcej można przeczytać w nowym numerze Total Film, który trafi na półki i kioski cyfrowe w piątek, 1 marca. To dzień później niż zwykle ze względu na przypadający rok przestępny.

Sprawdź poniższe okładki:

(Źródło zdjęcia: Prime Video/Amazon MGM Studios/Total Film)

Zamów numer w przedsprzedaży tutaj zapakować swoją kopię lub kliknij tutaj, aby subskrybować Total Film i nigdy nie przegap kolejnej ekskluzywnej oferty. Otrzymasz każdy numer, zanim pojawi się w sklepach, i otrzymasz okładki przeznaczone wyłącznie dla subskrybentów.

Oferta abonencka Total Film

(Zdjęcie: Universal/Warner Bros./Prime Video/Amazon MGM Studios/Focus Features)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar