Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Według jednej z gwiazd Zack Snyder chce, aby Rebel Moon Part 2 „przypominał Dunkierkę”.

/
/
/
47 Views

Rebel Moon Zacka Snydera – część pierwsza kręci się wokół kobiecej misji ocalenia spokojnego rolniczego księżyca Veldt, który nazywa domem, przed brutalnym wrogiem; jak dowiadujemy się z pierwszych scen filmu, okrutny i potężny Motherworld zamierza wykrwawić Veldt z jego zasobów, pozostawiając zniewoloną ludność na śmierć głodową.

I tu właśnie wkracza Kora (Sofia Boutella). Wyrusza w niebezpieczną podróż, aby zrekrutować zespół sojuszników, którzy pomogą jej bronić księżyca i jego łagodnych mieszkańców. Ale jak wiemy, Rebel Moon – Część pierwsza: Dziecko ognia nie jest pełną historią.

Część druga, zatytułowana The Scargiver, jest tuż za rogiem i ukaże się w kwietniu 2024 roku. Oznacza to, że jest jeszcze wiele przed nami – a według Eda Skreina, który gra w filmach przerażającego, nikczemnego Admirała Noble’a, część druga ma się ukazać być naprawdę epicki.

„Pamiętam, jak Zack mówił przy drugim filmie, że chce, żeby wyglądało to jak Dunkierka” – Skrein mówi GameMe+, kiedy spotykamy się w Londynie, nawiązując do filmu Christophera Nolana o drugiej wojnie światowej. „To tak, że na początku jest spacja, a potem to się wyłącza. I to naprawdę naprawdę się dzieje. I, wiesz, klimat Powrotu Króla i Władcy Pierścieni, gdzie jest coś w stylu: „OK, jesteśmy mili wiedzieć, dokąd jadą. To coś w stylu: „W porządku, teraz usiądźmy wygodnie, zjedzmy mnóstwo popcornu i obejrzyjmy początek”.

Nic dziwnego, że zakończenie dwuczęściowej sagi brzmi potężnie. Kiedy GR+ spotyka się ze Snyderem, mówi nam, że oryginalny scenariusz Rebel Moon liczył około 200 stron, a projekt został podzielony na pół, ponieważ nie chciał go skrócić. Oznacza to, że obie części opowiadają jedną, jednolitą historię – ale nadal są bardzo różne, a kontynuacja jest oparta na akcji. „Można by pomyśleć: «Och, jeśli to będzie jeden długi film, tonacja będzie dość podobna, po prostu będzie trwać dalej»” – mówi. „Ale film drugi ma zupełnie inny klimat, bo gdyby film pierwszy brzmiał: «Oto wszystkie postacie, znajdźmy je, zbierzmy razem, a potem wróćmy do Veldt», film drugi naprawdę przypomina film wojenny. Ton jest inny.”

Sięgając głębiej

(Źródło zdjęcia: Netflix)

Ale akcja to nie wszystko, czego można oczekiwać od części drugiej. Michiel Huisman, który gra naiwnego rolnika z Veltdianu Gunnara w „Dziecku ognia”, daje do zrozumienia, że ​​dalszy ciąg będzie bardziej szczegółowy w odniesieniu do każdej postaci, którą Kora rekrutuje w części pierwszej. „W części pierwszej mamy tylko tyle czasu, aby przedstawić światy i postacie” – mówi. „I myślę, że w części drugiej poznajemy ich znacznie lepiej”.

To uczucie podziela Ray Fisher, który gra rewolucyjnego wojownika Dariana Bloodaxe’a. „Większa akcja. Próbuję użyć jednego słowa, żeby niczego nie psuć, ale wielka akcja i mnóstwo eksploracji postaci, które pokochacie w części pierwszej” – zdradza, czego się spodziewać z Scargiver. Dodaje swój kolega-rewolucjonista E. Duffy, który gra wojownika imieniem Milius: „To, co jest ekscytujące w części pierwszej, to także to, że są to tylko ciągłe zwiastuny”.

Boutella obiecuje również, że Scargiver zapewni każdemu buntownikowi chwilę w centrum uwagi. „Nie ma postaci, które można pominąć” – mówi. „W przypadku każdej osoby sprawa sięga naprawdę głębiej. Poznajesz historię, a potem rozumiesz, dlaczego dana osoba jest tam, gdzie jest i dlaczego jest tym, kim jest”.

Djimon Hounsou i Staz Nair, którzy powołują do życia byłego żołnierza Motherworld, generała Tytusa, oraz niegdyś królewskiego, obecnie schwytanego Taraka, podobnie drażnią się, że część druga będzie zagłębiać się w mroczniejsze tematy w miarę eksploracji każdej postaci. „Zobaczycie lepszego Taraka i lepszego generała Tytusa” – mówi Hounsou. „I z pewnością da ci to okazję, aby zobaczyć, jak radzą sobie z własnymi demonami”.

„Można zobaczyć, jak radzą sobie ze swoimi demonami i jak radzą sobie ze sobą” – dodaje Nair. „Naprawdę należy to postrzegać jako część pierwszą i część drugą. Nie bez powodu nie nazywa się to Rebel Moon One i Rebel Moon Two: to dwie części tej samej całości. W rezultacie otrzymujemy głębsze zanurzenie się w indywidualności. Naprawdę możesz zrozumieć ich historie, sposób, w jaki dotarli tam, gdzie byli, kiedy ich znalazłeś, i nieuchronnie jeszcze bardziej nawiążesz więź z tą historią i jeszcze bardziej utożsamisz się z nią. Ostatecznie jest to historia o siedmiu ludziach. Jesteśmy bohaterami; nie jesteśmy superbohaterami. Mamy wady. Jesteśmy niedoskonali. I o wiele częściej można zobaczyć powrót do odkupienia i bardzo, bardzo okrutną wojnę.

I, jak mówi Skrein, jeśli kochasz „Dziecko ognia”, jest ich o wiele więcej, nie tylko część druga, ale także dłuższe wersje reżyserskie na horyzoncie. „To jest w tym niesamowite: mam nadzieję, że ludziom spodoba się film, dotrwają do końca i powiedzą: «Wow». I pomysł, że nakręciliśmy już zupełnie „innego” – dokładnie to, co widzieliście, ale jeszcze raz, a potem jeszcze trochę ze względu na wydłużone cięcia” – mówi. „Do tego dochodzi wiele godzin i godzin. Myślę, że właśnie to jest w tym interesujące i ekscytujące. To jak różnica między serią limitowaną a serią, która trwa: „Och, mamy mam tego sezony. Jeśli więc interesujesz się tym już od odcinka pilotażowego, mamy dla ciebie wiele rzeczy.”

Wkrótce

Rebeliancki Księżyc, część pierwsza

(Źródło zdjęcia: Netflix)

Ale jak daleko jest Scargiver? Cóż, według Snydera, prace nad nim wciąż trwają. „Jestem teraz w trakcie redagowania” – mówi. „Już prawie skończyliśmy. Więc jestem tutaj – kiedy wychodzisz, muszę obejrzeć kilka fragmentów mojego redaktora, który właśnie jest w Los Angeles i pyta: „A co z tym?” Mówię: „O Jezu, OK”.

„Nie mogę się doczekać, aż widzowie zobaczą „Dwójkę”, także dlatego, że ma to naprawdę kulminacyjne zakończenie” – dodaje. Film wojenny science fiction w stylu Dunkierki, w którym bohaterowie zmagają się ze swoimi demonami i toczą zaciętą walkę o wolność? Zarejestruj nas.


Rebel Moon – Część pierwsza: A Child of Fire pojawi się w serwisie Netflix 21 grudnia w USA i 22 grudnia w Wielkiej Brytanii, a limitowana premiera kinowa rozpocznie się 15 grudnia. Więcej informacji można znaleźć w naszych wywiadach ze Snyderem i obsadą na temat budowania mitologii części pierwszej i Snyder o przyszłości Armii Umarłych.

Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem po najlepszych filmach przesyłanych strumieniowo z serwisu Netflix, aby uzupełnić swoją listę do obejrzenia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar