Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Według doniesień Bobby Kotick udzielił wywiadu Jamesowi Cordenowi podczas spotkania pracowników na temat Guitar Hero i nie tylko

/
/
/
47 Views

Prawie dwa lata temu Microsoft ogłosił, że przejmie twórcę Call of Duty i Diablo, firmę Activision Blizzard, za kolosalną kwotę 69 miliardów dolarów. Z raportów wskazujących, że transakcja ma zostać sfinalizowana jutro, 13 października, cała saga dobiega końca. Jeszcze przed sfinalizowaniem tej umowy dowiedzieliśmy się, że Activision Blizzard nie udostępni w tym roku nadchodzącego Call of Duty: Modern Warfare III ani niedawno wydanego Diablo IV w ramach usługi Xbox Game Pass. Teraz, dzięki nowemu raportowi z Centrum systemu Windowsdowiedzieliśmy się, że dyrektor generalny Activision Blizzard, Bobby Kotick, zwołał wczoraj spotkanie wszystkich pracowników, podczas którego były gospodarz wieczornego programu James Corden przeprowadził z nim wywiad na temat przyszłej technologii, przejęcia i Guitar Hero.

Pierwsza gra Guitar Hero pojawiła się na PlayStation 2 w 2005 roku, a kilka sequeli, spin-offów i innych zostało wydanych od tego czasu do 2015 roku, kiedy to wypuszczono Guitar Hero Live, ostatnią grę z serii. Mówiąc o Neuralink, VR Elona Muska i o tym, jak badania Microsoft mogą pomóc w dążeniu do przyszłości, w której gracze będą mogli wchodzić w interakcję z elementami na ekranie bez użycia kontrolera, Kotick nawiązał do Guitar Hero, według Centrum systemu Windows.

„Duża część tego, co widziałem w Microsoft, to badania” – podobno powiedział Kotick. „I rozwijają się w niezwykłych obszarach. A zatem możliwość wykorzystania ich możliwości w zakresie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, analizy danych i nowych sposobów myślenia o grafice – po prostu widzę nieograniczony potencjał tego, co robimy. Jesteśmy wyjątkowi pozycję jako firma, ponieważ mamy najlepsze franczyzy we wszystkich grach wideo.”

Centrum systemu Windows donosi, że Kotick opowiedział następnie o kolejnych 10 latach grania w Activision Blizzard, wspominając przeszłość firmy i rozmawiając o Pitfall, River Raids i Guitar Hero.

„Ponowne pojawienie się Guitar Hero i innych rzeczy nie byłoby możliwe bez różnych rodzajów zasobów” – powiedział. „I tak, wiesz, nieskończone możliwości na przyszłość, które są po prostu niesamowicie ekscytujące”.

Nie jest to do końca potwierdzenie, że Activision Blizzard wskrzesza Guitar Hero, ale z pewnością brzmi, jakby firma była przynajmniej zainteresowana. Czas pokaże, o jakich „różnych rodzajach zasobów” Kotick mówi w odniesieniu do ponownego pojawienia się Guitar Hero. Być może ma na myśli zasoby Microsoftu, które Activision Blizzard prawdopodobnie wkrótce będzie mógł wykorzystać, gdy transakcja przejęcia zostanie sfinalizowana.

Tymczasem koniecznie przeczytajcie WindowsCentral pełny raport aby uzyskać więcej informacji na temat przemyśleń Koticka na temat sztucznej inteligencji, historii Activision Blizzard i nie tylko.

Następnie sprawdź wszystko Informator gier Guitar Hero recenzuje, a następnie nadąża za najważniejszymi wiadomościami o Call of Duty: Modern Warfare III z zeszłotygodniowej transmisji na żywo COD Next.

[Source: WindowsCentral]


Czy chcecie odrodzenia Guitar Hero? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar