Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Wariant Marvel Black History Month obejmuje Kapitana Amerykę, Luke’a Cage’a, Rocket Racera i nie tylko

/
/
/
74 Views

Marvel Comics wzmacnia obchody Miesiąca Czarnej Historii przypadającego na luty 2024 r. nowym wyborem wariantów okładek przedstawiających czarnych bohaterów z całego Wszechświata Marvela i narysowanych przez czarnoskórych artystów.

Marvel prezentuje teraz wybór kilku kolejnych okładek Miesiąca Czarnej Historii, przedstawiających bohaterów z najwyższej półki, takich jak Luke Cage i Sam Wilson Kapitan Ameryka, a także kilku mniej znanych bohaterów, takich jak Rocket Racer i wciąż nienazwany hipotetyczny pomocnik Czarnej Pantery. Marvel obiecuje także ujawnienie większej liczby okładek z Milesem Moralesem Spider-Manem i innym deskorolkarzem z Rocket Racer, Night Thrasherem.

Szczególnie interesujący jest ten ostatni bohater. Bezimienny bohater Wakandan, który zadebiutował jako część serii wariantów okładek Marvel’s New Champions, został stworzony jako teoretyczny pomocnik Czarnej Pantery, aby pasował do tematu wyimaginowanych nastoletnich bohaterów. Najbardziej intrygujące jest to, że jeden z bohaterów z tej grupy wariantów Nowych Bohaterów, Maystorm, stał się teraz oficjalną kontynuacją jako jedna z głównych postaci nadchodzącej serii Ultimate X-Men Peach Momoko.

Oto galeria opublikowanych dotychczas okładek Black History Month 2024, a następnie lista tytułów, w których się pojawią, oraz artystów, którzy je narysowali:

7 lutego

  • Kapitan Ameryka nr 6 autorstwa Mateusa Manhanina I
  • Fantastyczna Czwórka # 17 autorstwa Ernandy Souzy

14 lutego

  • Czarna Pantera #9 przez Dotuna Akande
  • Miles Morales: Spider-Man #16 autorstwa Taurina Clarke’a
  • Nocny Thrasher #1 Wariant okładki miesiąca czarnej historii autorstwa Davi Go

28 lutego

  • Niesamowity Spider-Man # 44 autorstwa Karen Darboe

„W lutym czarnoskórzy twórcy i bohaterowie znajdą się w centrum uwagi na nowych wariantach okładek Miesiąca Czarnej Historii. Te oszałamiające wizerunki Twoich ulubionych postaci Marvela, narysowane przez najbardziej utalentowanych artystów w branży, będą zdobić wybrane wydania przez cały miesiąc” – czytamy w oficjalnym komunikacie Marvela. ogłoszenie. „Tegoroczna kolekcja przedstawia ikony popkultury, takie jak Kapitan Ameryka, Spider-Man i Luke Cage, a także ulubieńców fanów, takich jak Rocket Racer i Night Thrasher”.

Marvel obiecuje dwie kolejne okładki, prawdopodobnie planowane okładki Milesa Moralesa: Spider-Mana i Night Thrashera, które zostaną ujawnione w styczniu.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowe komiksy Spider-Mana Marvel zaplanował wydanie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar