Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Wakanda pogrąża się w chaosie w Ultimate Black Panther #2

/
/
/
38 Views

Ultimate Black Panther #2 eskaluje konflikt, który rozpoczął się w Ultimate Black Panther #1, kiedy T’Challa przeszukuje swoje królestwo w poszukiwaniu osoby odpowiedzialnej za śmierć jego ojca w ataku na Wakandę, który miał miejsce pod koniec pierwszego numeru.

Teraz, w zapowiedzi 2. Ultimate Black Panther, T’Challa i jego królowa Okoye zmagają się z niektórymi decyzjami podjętymi przez króla od czasu ataku, które grożą rozerwaniem Wakandy na kawałki.

„Wakanda uderza w bębny wojny! Po tym, jak siły Moon Knighta atakują twierdzę Wakandy, T’Challa nie może już opierać się wezwaniom Shuri i Dory Milaje do działania” – czytamy we wniosku Marvela dotyczącym Ultimate Black Panther #2.

„Zasmucona i wściekła Czarna Pantera żąda informacji, kto ujawniał informacje o Wakandzie swojemu wrogowi… a źródło szokuje go do głębi. A przepowiednia dotycząca T’Challi grozi wywróceniem do góry nogami wojny i całego życia Wakandy!”

Oto galeria stron z drugiego wydania Ultimate Black Panther autorstwa pisarza Bryana Hilla, artysty Stefano Caselli, kolorysty Davida Curiela i pisarza Cory’ego Petita, wraz z główną okładką numeru autorstwa Caselli i Curiela:

Ultimate Black Panther #1 stworzył wersję Wakandy, która nie odbiega zbytnio od podstawowej wersji Marvel Universe, w której T’Challa panuje jako król nad wciąż ukrytym narodem, a jego siostra Shuri jest geniuszem technologii.

Istnieje jednak kilka kluczowych różnic. Jak już wspomniano, T’Challa jest w rzeczywistości żoną Okoye, która jest na emeryturze w Dora Milaje. A wielkim wrogiem Wakandy jest imperium Ra i Khonshu, rządzone przez Moon Knighta, który w rzeczywistości składa się z dwóch osób o tej samej nazwie. Tymczasem Storm i Killmonger są w rzeczywistości bojownikami o wolność przeciwko Moon Knight i ich siłom.

Ultimate Black Panther #2 trafi do sprzedaży 13 marca.

Sprawdź najlepsze historie o Czarnej Panterze cały czas.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar