Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

W zwiastunie Kingdom of the Planet of the Apes serial wkracza w nową, epicką erę

/
/
/
40 Views

Dzięki tegorocznemu Super Bowl wypuszczono nowy zwiastun Kingdom of the Planet of the Apes, który zapewnia nowe, epickie spojrzenie na kolejny rozdział ukochanej serii.

Akcja kontynuacji Wojny o planetę małp z 2017 roku rozgrywa się wiele lat po wydarzeniach z tego filmu, gdy Cezar (Andy Serkis) nie żyje. Zamiast tego przenosimy się ponad 300 lat później z młodą szympanską Noą (Owen Teague) do zupełnie innego świata. Cywilizacja małp założona przez Cezara podzieliła się na różne klany, podczas gdy ludzie cofnęli się do stanu dzikiego i życia w cieniu.

To właśnie widzimy w nowym materiale, który pozwala nam przyjrzeć się bliżej podzielonemu światu, w którym żyją małpy człekokształtne. Niektórzy zaczynają kwestionować tyranów, którzy nimi kierują, w tym nasza bohaterka Noa, która nie jest pewna moralności polowania ludzi, opisując to jako „złe”. Powiedzmy, że nie podoba się to władcy Proximusowi Caesarowi (Kevin Durand), który okazuje brak współczucia i mówi nam w zwiastunie, że „teraz nadszedł nasz czas”. Zamiast tego chce poznać starożytne technologie i ewolucję dla własnych celów, co, jak stwierdzono, jest oczywiście „podbijaniem”. Domyślamy się, że zbliżamy się do starcia między nim a Noą, a ta dwójka wyrusza w podróż, która może jedynie doprowadzić do dalszego konfliktu.

Oprócz Teague’a w obsadzie filmu znaleźli się William H. Macy, Freya Allan z „Wiedźmina”, Peter Macon z „Orville” i Dichen Lachman z „Severance”. Reżyseruje Wes Ball, który nakręcił trylogię Więzień labiryntu.

„To było niesamowite,” Allan powiedział GameMe+ na początku tego roku, drażniąc się z jej rolą ludzkiej Mae, na którą Proximus poluje, ponieważ małpy uważają ją za mądrzejszą od innych. Allan kontynuuje: „Oglądałem wcześniej wiele seriali i tak, to jak dotąd moment, w którym jestem najbardziej dumny w mojej karierze. Jestem bardzo podekscytowany premierą serialu i dumny ze wszystkich zaangażowanych w niego osób – wszystkich pozostałych aktorów i reżysera, Wes Ball jest fantastyczny. Wszyscy za kulisami są po prostu genialni. Naprawdę nie mogę nic powiedzieć, ale mówię ci teraz, idź i zobacz.

Królestwo Planety Małp trafi na duży ekran 10 maja. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po innych największych nadchodzących filmach, które pojawią się w 2024 roku.

I to nie był jedyny zwiastun, który pojawił się podczas Super Bowl, ponieważ otrzymaliśmy także zwiastuny Deadpool 3, Twisters i Wicked.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar