Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

W zwiastunie 4. sezonu Boys widać krwawy powrót Homelandera i pierwsze spojrzenie na postać graną przez Jeffreya Deana Morgana

/
/
/
72 Views

Prime Video wypuściło pierwszy zwiastun 4. sezonu The Boys i… o mój Boże.

W krótkim klipie, który można obejrzeć powyżej, widzimy powrót gangu na kolejny brutalny i krwawy sezon. Jak sugeruje nowe streszczenie, Victoria Neuman jest bliska władzy pod czujnym wpływem Homelandera. Tymczasem Butcher zmaga się z rzekomym wyrokiem śmierci za niewłaściwe użycie Temp V, poznając postać graną przez Jeffreya Deana Morgana.

Sezon 4 Chłopców rozpoczyna się kilka dni po wydarzeniach z finału pierwszego sezonu Gen V, który był, hm, całkiem niezły. Ty nie potrzebować obejrzeć Gen V przed obejrzeniem czwartego sezonu The Boys, ale zawiera on w dużej mierze niektórych z twoich ulubionych głównych bohaterów i drażni, jakie horrory zostaną uwolnione w uniwersum The Boys.

Jeśli zapomniałeś, trzeci sezon The Boys zakończył się, gdy Neuman został towarzyszem Roberta Singera, Maeve kopnęła eksplodującego żołnierza przez okno w Vought Tower (a Mallory później uwięziła go na czas nieokreślony w kriokomorze), a Ashley została nazwana nową Dyrektor generalny Vought International i Homelander wychwalany za popełnienie bardzo publicznego morderstwa.

Seria była jedną z wielu, których strajk WGA dotknął i opóźnił. Twórca Eric Kripke na Twitterze wyjaśnił chętnym fanom, że scenarzyści są potrzebni na każdym etapie procesu, a bez nich po prostu nie mogliby ruszyć z postprodukcją.

Sezon 4 The Boys nie ma jeszcze daty premiery. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po pozostałych najbardziej ekscytujących nowych programach telewizyjnych, które pojawią się w 2023 r. i później.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar