Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

W tym tygodniu debiutuje nowy format „Xbox Partner Preview” innych firm, brak wiadomości Acti-Blizz

/
/
/
40 Views

W tym tygodniu Xbox zadebiutuje w nowym formacie transmisji, Xbox Partner Preview, podczas którego usłyszymy wypowiedzi partnerów zewnętrznych, takich jak Ryu Ga Gotoku Studio, Remedy Entertainment, Studio Wildcard i nie tylko. Ten nowy program będzie zawierał ponad 20 minut zwiastunów i nowych materiałów z rozgrywki i będzie transmitowany na żywo w środę, 25 października o 10:00 czasu PT/13:00 czasu wschodniego.

Możesz obejrzeć podgląd partnerów Xbox na kanałach należących do Xbox, aby zapoznać się z grami, które pojawią się zarówno na konsolach Xbox, jak i komputerach PC z systemem Windows, a także uzyskać nowe informacje o niektórych nadchodzących tytułach Game Pass od zewnętrznych partnerów firmy. Chociaż Microsoft ostatecznie sfinalizował przejęcie Activision Blizzard na początku tego miesiąca, Xbox twierdzi, że podgląd partnerów Xbox „nie będzie zawierał żadnych dodatkowych wiadomości, ujawnień gier ani informacji związanych z Game Pass” związanych z umową.

Xbox twierdzi, że widzowie mogą spodziewać się najnowszych informacji na temat aktywności w grze Like a Dragon: Infinite Wealth, zwiastuna premiery Alan Wake 2, pierwszego fragmentu rozgrywki z Ark: Survival Ascended, „zanurzenia w społecznościowy świat Dungeons of Hinterberg”, ” i więcej.

Podgląd partnerów Xbox zostanie wyemitowany o godzinie 10:00 czasu PT/13:00 czasu wschodniego w środę, 25 października i będzie trwał około 20 minut.

W międzyczasie zapoznaj się z przejęciem Activision Blizzard za 69 miliardów dolarów przez Microsoft i sprawdź naszą listę wszystkich gier Activision Blizzard, które posiada obecnie Xbox. Przeczytaj nasze przemyślenia na temat Alan Wake 2 po zapoznaniu się zarówno z sekcją dotyczącą rozgrywki w Alan Wake, jak i sekcją Saga.


Czego oczekujesz od tej zapowiedzi partnera Xbox? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar