Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

W obliczu zwolnień, szef FromSoftware, Hidetaka Miyazaki, mówi, że teraz jest czas, abyśmy „nadal się rozwijali i kultywowali ten talent”.

/
/
/
121 Views

Prezes FromSoftware, Hidetaka Miyazaki, skomentował burzliwy stan branży gier wideo w związku ze zwolnieniami, mówiąc, że jego obecna wizja firmy zakłada ekspansję.

Po niestabilnym roku 2023 rok 2024 rozpoczął się ciężko od masowych zwolnień w Unity, Xbox, Skurczi Discord, których raporty malują straszny obraz przyszłości. Mówiąc do IGNMiyazaki powiedział, że jest „świadomy sytuacji” i określił ją jako „wstrząsającą”, ale nie chciał wdawać się w szczegóły. „Myślę, że trudno mi zrozumieć dokładne okoliczności, jakie tam panują. Nie będę rozmawiać z tymi o szczegółach” – powiedział.

Twórca Dark Souls i Elden Ring, FromSoftware, jak dotąd wykazał się odpornością na tytuł Gry Roku 2022, a Miyazaki namalował obraz wyraźnie kontrastujący z całą branżą, w której dla tokijskiego dewelopera nie ma ograniczeń. . Zdawał sobie także sprawę z faktu, że w miarę rozwoju studia nie może być jedynym zasiadającym na fotelu reżyserskim, jak to miało miejsce w przypadku większości najważniejszych wydań studia od czasu Armored Core 4.

„Przemawiając w imieniu FromSoftware, myślę, że jesteśmy bardzo błogosławieni, ponieważ mamy wielu chętnych i przyszłych programistów, którzy dorastali i rozwijali się w studiu, a także osiągnęli stanowiska dyrektorskie, na których mogą” możemy kierować projektami takimi jak niedawny Armored Core VI” – powiedział. „Mamy kilku wschodzących reżyserów, którym możemy delegować te projekty i możemy realizować wiele projektów jednocześnie”.

„To, co przewiduję w tej atmosferze, przynajmniej dla nas, to FromSoftware, w którym grami będą mogli kierować inni, nie tylko ja. Myślę, że w obliczu tej walki i miejsca, w którym obecnie znajduje się branża gier, naprawdę widzę to dla nas czas na dalszy rozwój i kultywowanie tego talentu oraz wydawanie tych gier tak długo, jak to możliwe. ”

FromSoftware zerwało z precedensem, gdy Miyazaki odszedł na bok przy filmie Armored Core 6: Fires of Rubicon w 2023 roku, którego reżyserem jest Masaru Yamamura. W październiku studio ujawniło, że po sukcesie Elden Ring i Armored Core 6 planuje kilka nowych projektów, a w miarę jak na jego talerz trafia coraz więcej gier, naturalnym dla Miyazakiego jest umożliwienie innym deweloperom awansu na kluczowe stanowiska.

Okazuje się, że jedną z tych gier może być Elden Ring 2.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar