Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

W nowym zwiastunie zaprezentowano pierwszy gameplay z Metal Gear Solid Delta: Snake Eater

/
/
/
39 Views

Dzisiejsza zapowiedź partnerów Xbox dała nam nowe spojrzenie na Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, remake ogłoszony na początku tego roku. W zwiastunie po raz pierwszy możemy zobaczyć, jak w grze zastosowano silnik Unreal Engine 5, a także kilka krótkich fragmentów taktycznej akcji szpiegowskiej.

Chociaż to, co zostało pokazane, to zdecydowanie rozgrywka, nie wydaje się to ostateczne, ponieważ w zwiastunie nazywa się to „pierwszym wyglądem w silniku”. Dodatkowo rozgrywka jest oznaczona znakiem wodnym i tagiem „materiał sprzed wersji alfa”.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun Metal Gear Solid Delta: Snake Eater:

Jak widać na powyższym zwiastunie, widzimy Big Bossa przemykającego przez dżunglę, przez drewniane mosty, przez okopy przypominające czasy II wojny światowej i nie tylko. W zwiastunie nic nie wskazuje na fabułę gry, ale jedno jest jasne: ten remake będzie piękny, jeśli dzisiejszy pokaz ma na to wskazywać. Rozgrywka wygląda solidnie i nienaruszona – dokładnie tak, jak można sobie wyobrazić remake tego klasyka z 2004 roku z 2023 roku.

Ujawniony w maju, przypadkowo podczas PlayStation Showcase, Metal Gear Solid Delta: Snake Eater to od podstaw remake trzeciej gry Metal Gear Solid wydanej oryginalnie w 2004 roku. Podobnie jak oryginał, ten remake pochodzi z lat 60. prequel serii Metal Gear, który opowiada historię powstania Big Bossa. Jako taka służy jako podstawowa narracja dla szerszego uniwersum Metal Gear.

Oto kilka zrzutów ekranu z dzisiejszego pokazu:

Więcej informacji o Metal Gear znajdziesz na stronie Informator gier Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 Nowa rozgrywka na PlayStation 5 już dziś.


Czy jesteś podekscytowany grą Metal Gear Solid Delta: Snake Eater? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar