Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

W nieoczekiwanym oddzwonieniu do Morrowind, ten atut Starfield łamie nogi, gdy jest maksymalny

/
/
/
60 Views

Podobnie jak w przypadku każdej innej gry Bethesda Game Studios, w Starfield gracze eksplorowali ogromne otoczenie i eksperymentowali z różnymi konfiguracjami swoich postaci. Jednak w przeciwieństwie do innych gier Bethesdy, Starfield oferuje znacznie większe otoczenie, w którym można eksplorować różnorodne światy, które mają różne środowiska i poziomy grawitacji, które należy przetrwać.

Jeden z graczy Starfield został surowo przypomniany o tym fakcie i podzielił się swoimi doświadczeniami dalej Reddit tego, co stało się z ich postacią, co doprowadziło do maksymalnego wykorzystania określonej cechy, co doprowadziło do nieoczekiwanych konsekwencji łamania nóg.

Uwaga: NIE przechodź na ostatni poziom umiejętności Gimnastyka z r/Starfield

W poście na Reddicie zatytułowanym: „Ostrzeżenie: NIE osiągaj ostatniego poziomu umiejętności gimnastycznych” użytkownik WardenWolf wyjaśnił, co się stanie, jeśli nie będziesz ostrożny przy maksymalizowaniu tej konkretnej umiejętności. Jako zaawansowana umiejętność fizyczna, cecha Gimnastyka pozwala graczom zyskać dodatkową zwinność i umiejętności akrobatyczne, takie jak ślizg bojowy, lepsze poruszanie się w środowiskach o zerowej grawitacji i dodatkową wysokość skoku.

To ostatnie, jak się okazuje, jest zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem, a użytkownik Reddita podzielił się tym, co się dzieje, gdy zdecydujesz się skakać po planetach o niskiej grawitacji bez bezpieczeństwa plecaka odrzutowego.

Dołączyli się inni użytkownicy Reddita, nie tylko dzieląc się podobnymi doświadczeniami, ale także poświęcając czas na przypomnienie graczom, że podobna sytuacja może mieć miejsce w The Elder Scrolls 3: Morrowind. W tej grze gracze mogą zwiększyć akrobacje, aby zwiększyć wysokość skoku. Nie zmieniło to jednak obrażeń od upadku, więc skok z dużej wysokości i lądowanie na twardym podłożu może zakończyć się śmiercią – często zdarza się, że gracze próbujący znaleźć zbiorniki wodne, w których mogliby wylądować, przygotowując się do akrobatyki.

„To najbardziej prawdopodobne wyjaśnienie, jakie czytałem, dlaczego wydarzyła się ta konkretna rzecz: gracz Starfield tak mocno wleciał w kosmos, że cofnął się w czasie do innego wszechświata i wylądował w Morrowind. Znowu teoria 10/10 z Reddita.” powiedział użytkownik Reddita, Grandadmirallurker.

Pomimo niebezpieczeństwa maksymalny atut Gimnastyka oferuje graczom dużą wartość dla ich postaci, ale pamiętaj tylko, aby używać również tego plecaka odrzutowego. W przeciwnym razie twój kosmiczny bohater będzie musiał znosić połamane kończyny podczas transportu ciężkich zasobów z powrotem na swój statek.

Gracze wciąż odkrywają nowe i ekscytujące szczegóły w Starfield, tak dziwaczną konstrukcję statku kosmicznego, która sprawia, że ​​Twój statek wydaje się „prawie oszukiwać”. Obecnie Starfield jest w fazie popremierowej i planowane są poprawki, takie jak obsługa DLSS, ale aktualizacje gry są powolne. Jednakże planowane są aktualizacje i zawartość DLC do gry w późniejszym terminie.

Więcej gier takich jak Starfield znajdziesz w naszym podsumowaniu 25 najlepsze gry RPG możesz grać już teraz.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar