Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

W miarę jak trwa oczekiwanie na Silksong, fani Hollow Knight grożą „poświęceniem” własnego forum, aby zwrócić uwagę dewelopera

/
/
/
99 Views

Fani Hollow Knight Silksong tak bardzo pragną wieści o długo oczekiwanej kontynuacji, że są skłonni usunąć cały subreddit.

Trudno powiedzieć, jak zaczęło się to całe zamieszanie. Wygląda na to, że ktoś zasugerował moderatorom subreddita Hollow Knight usunięcie samego subreddita w ostatni weekend, a jeśli udasz się do subreddit terazzobaczysz dziesiątki postów, z których każdy wyraża swoje poparcie dla usunięcia subreddita.

„ODRODZILIŚMY SIĘ W NOWYM WIEKU. BRACIA I SIOSTRY, MUSIMY SIĘ WZAJEMNIE PROWADZIĆ. USUNĄĆ PODREDYT 14 LUTEGO” – czytamy w jednym z postów. „ERA CISZY MUSI SIĘ SKOŃCZYĆ. MUSIMY BYĆ WZAJEMNYMI Zwiastunami I PATRZEĆ W PRZYSZŁOŚĆ. MUSIMY POŚWIECIĆ SUBREDDYT JAKO NASZ KLUCZ DO OGRODU.”

Powinienem był się domyślić, że to wszystko będzie podstępem mającym na celu zwrócenie uwagi Zespołu Cherry. Twórca Silksong milczy w radiu od czerwca 2022 r., kiedy Team Cherry ujawnił, że grywalna wersja Silksong ukaże się w ciągu 12 miesięcy. Tak się oczywiście nie stało, co po wielu latach cierpliwego oczekiwania pozostawiło fanów Silksong jeszcze bardziej zagubionych.

Tymczasem inni są w jakiś sposób przekonani, że Team Cherry ujawni wiadomości o Silksong jutro, 14 lutego, zbiegając się z Walentynkami. To mogło mieć swoje źródło w tym post na reddiciew którym ktoś wykorzystał tweet Team Cherry z 2019 r., aby wyglądało na to, że wiadomości zostaną ogłoszone jeszcze w tym tygodniu.

Subreddit Silksong może nie być jedynym, który zostanie usunięty. Subreddit Deltarune włączył się w akcję i najwyraźniej chciał zostać usunięty, aby zwrócić uwagę Team Cherry, i inne posty na subreddicie sugerują, że sam Reddit jest barankiem ofiarnym, mającym na celu zwrócenie uwagi programisty.

Wygląda na to, że r/Deltarune są gotowi na poświęcenie. Jeśli Silksong nie wyjdzie jutro, stracę wszelką nadzieję. z r/Silksong

Ostateczny termin usunięcia to koniec lutego, ale podobnie jak w przypadku ustalania źródła tego wszystkiego, nie mogę zrozumieć, co doprowadziło społeczność do dotrzymania narzuconego przez siebie terminu. Być może poczekamy do 1 marca, aby przekonać się, czy społeczność Silksong naprawdę jest gotowa poświęcić swój największy rynek zbytu, próbując zwrócić na siebie uwagę Team Cherry.

Sprawdź nasze nadchodzące gry niezależne przewodnik pozwalający spojrzeć w przyszłość na wszystkie inne mniejsze perełki, na które warto zwracać uwagę przez cały rok.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar