Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

W listopadzie Peach Momoko wprowadzi swój kultowy styl artystyczny do Galaktyki Gwiezdnych Wojen

/
/
/
52 Views

Pisarka/artystka Peach Momoko wprowadzi swój natychmiast rozpoznawalny styl akwareli do Galaktyki Gwiezdnych Wojen w listopadzie dzięki Star Wars: Visions – Peach Momoko #1. One-shot rozpoczyna serię wydań komiksów, które stanowią kontynuację koncepcji Star Wars: Visions polegającej na zapewnieniu indywidualnym twórcom platformy do opowiadania komiksowej historii Gwiezdnych Wojen w ich własnym, niepowtarzalnym stylu.

Marvel ujawnił teraz wczesne spojrzenie na niektóre strony Momoko z jej one-shota Star Wars: Visions, odsłaniając kilka niepisanych stron, które przedstawiają w pełni pomalowaną akwarelę Momoko:

„Wiki lat po śmierci wielkiego Lorda Sithów wokół niego wyrósł kult oddający cześć Ciemnej Stronie. Ankok wierzy, że jest następczynią Dziedzictwa Sithów dzięki swoim mocom Ciemnej Strony!” czytamy w oficjalnym opisie Marvela dotyczącym Star Wars: Visions – Peach Momoko #1. „Ale czy ona naprawdę współpracuje z Mocą? A może po prostu wykorzystuje ludzi w swojej wiosce? Kako i Gel wkrótce staną twarzą w twarz z prawdą… nawet jeśli ich to zabije!”

Momoko ma rozległe doświadczenie w stosowaniu własnej wizji do istniejących obiektów, dzięki inspirowanej mitologią japońską wersji Uniwersum Marvela, Demon Days, obejmującej wiele limitowanych serii i jednorazowych zdjęć, które na nowo odkrywają postacie, takie jak Avengers i X-Men, w stylu Momoko.

„Naprawdę lubię myśleć o tym, jak opowiedzieć własną wersję Gwiezdnych Wojen, pamiętając jednocześnie o koncepcjach pierwotnego wszechświata” – powiedziała Momoko StarWars.com kiedy ogłoszono one-shot.

Star Wars: Visions – Peach Momoko #1 trafi do sprzedaży 15 listopada.

Gwiezdne Wojny mają bogatą spuściznę w komiksach. To są najlepsze postacie z komiksów Gwiezdnych Wojen.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar