Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

W ciągu zaledwie pięciu dni drugi sezon Reachera stał się najczęściej oglądanym tytułem roku w serwisie Prime Video

/
/
/
68 Views

Zaledwie kilka dni po premierze drugi sezon Reachera stał się najczęściej oglądanym tytułem roku 2023 w serwisie Amazon Prime Video.

Drugi sezon popularnego serialu zadebiutował w Prime Video 15 grudnia, ale już okazał się ogromnym sukcesem – może poszczycić się imponującymi 100% wynikami także na Rotten Tomatoes.

Za Termin ostateczny, pierwsze trzy odcinki sezonu 2, które wypadły razem, osiągnęły lepsze wyniki niż cała widownia pierwszego sezonu Reachera o 50% w ciągu zaledwie trzech dni. Piątego dnia transmisji (20 grudnia) Reacher stał się najczęściej oglądanym tytułem roku w Prime Video na całym świecie, co obejmuje oba filmy I Programy telewizyjne.

Reacher zaliczył także największy weekend premierowy serii Prime Video od czasu premiery Władcy Pierścieni: Pierścieni Mocy w zeszłym roku.

W drugim sezonie Reachera tytułowy Jack Reacher (Alan Ritchson) odkrywa, że ​​członkowie 110. MP Special Investigations, jego byłej jednostki armii amerykańskiej, są mordowani jeden po drugim. W końcu porzuca swoje życie włóczęgi, aby połączyć siły z trzema starymi kolegami z drużyny i spróbować rozwikłać tajemnicę. Sezon oparty jest na powieści Lee Childa Pech i kłopoty, która jest jedenastą częścią serii Reacher.

Jednak przed serialem „Reacher” były filmy z Tomem Cruisem w roli głównej – a Ritchson ujawnił, że napisał do Cruise’a serdeczny list w sprawie tej roli, choć nie do końca poszło tak, jak planował.

Nowe odcinki drugiego sezonu Reachera będą pojawiać się w Prime Video co tydzień do 19 stycznia. Aby uzyskać jeszcze więcej, uzupełnij swoją listę do obejrzenia naszym przewodnikiem po najlepszych serialach w Amazon Prime Video.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar