Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Venom przejmuje She-Hulk, Doctor Strange, Moon Knight i Wolverine w nowym What If? zapowiedź

/
/
/
53 Views

Eddie Brock jest najbardziej znanym gospodarzem symbionta Venoma i pierwszą postacią, która w pełni związała się z obcą istotą po tym, jak Peter Parker ją odrzucił. Ale w innych zakątkach Marvel’s Multiverse są inni gospodarze Venoma, którzy zajęli miejsce Eddiego Brocka w historii, a teraz Co jeśli?…Venom pokaże czytelnikom, co mogłoby się stać, gdyby inne znane postacie Marvela związały się z symbiontem Venoma Pierwszy.

Zapowiedziana w 2023 roku, limitowana seria składająca się z pięciu numerów zaprezentuje alternatywne rzeczywistości, w których She-Hulk, Wolverine, Doctor Strange, Loki i Moon Knight związali się z symbiontem Venoma. A teraz Marvel ujawnił projekty kilku z tych postaci w stylu Venoma.

Każdy numer napisany przez Jeremy’ego Holta i narysowany przez innego artystę, w tym Jesúsa Hervása, Tadama Gyadu, Manuela Garcię i Diogenesa Nevesa, sprawia, że ​​każda postać jako Venom ma swój własny, niepowtarzalny klimat. W galerii poniżej zobaczysz She-Hulk i Moon Knight autorstwa Jesúsa Hervása, Wolverine’a Chrisa Campany i Doktora Strange’a Jonasa Scharfa, a także kilka wewnętrznych stron What If?…Venom #1 autorstwa Hervása oraz okładka numeru autorstwa Leinala Francisa Yu:

Wszystkie projekty mają swój urok, ale Doktor Strange z Venomem autorstwa Chrisa Campany jest szczególnie fajny, zwłaszcza sposób, w jaki symbiont Venoma jest połączony z jego płaszczem i potworne Oko Agamotto.

„Możliwość zabawy w piaskownicy Venom jest fajna. Możliwość związania pięciu kultowych bohaterów z obcym pasożytem jest fajniejsza” – mówi Holt w oficjalnym oświadczeniu. „Robiąc to w ramach koncepcji „Co jeśli…?”, świetnie się bawiłem, tworząc linearną, rewizjonistyczną historię, która zapewniła mi swobodę przedstawiania odrębnych wersji antybohatera, którego wszyscy pokochaliśmy”.

Od kilku lat w Marvelu tradycją jest pokazywanie Venomizowanych wersji swoich bohaterów na różnych okładkach, a tak zwany Venom-Verse jest prawie tak samo powszechny jak Spider-Verse. Ale co jeśli?… Venom to jeden z niewielu przypadków, w których Venomized bohaterowie faktycznie pojawiają się w pełnych opowieściach, a nie tylko na alternatywnych okładkach.

Co jeśli?… Venom nr 1 trafi do sprzedaży 28 lutego.

Wiele osób nosiło symbionta Venoma przez lata. Sprawdź najlepsi gospodarze Venoma cały czas.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar