Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Valve zachwyca się Switchem OLED po ujawnieniu zaktualizowanego Steam Deck: „To po prostu świetny produkt Nintendo”

/
/
/
48 Views

Ludzie z Valve są wielkimi fanami przenośnej konsoli Nintendo Switch OLED.

Po zaprezentowaniu w czwartek zupełnie nowego Steam Deck OLED, długoletni pracownik Valve i projektant produktów, Greg Coomer, pochwalił się Switch OLED w wywiadzie dla: „Washington Post”.. Powstrzymując się od uznania Switch OLED za utorowanie drogi do OLED Steam Deck, Coomer zasugerował, że zaktualizowana konsola Nintendo udowodniła, że ​​istnieje rynek na coś takiego.

„[The Switch OLED] zdecydowanie pokazało ludziom, że wierność ekranu OLED jest po prostu ogólnie wyższa” – powiedział Coomer, dodając, że biura Valve wszędzie mają ekrany Switch OLED. „To po prostu świetny produkt Nintendo, który uszczęśliwia mnóstwo klientów na całym świecie .”

Nowy Steam Deck, dostępny od 16 listopada, będzie wyposażony w ekran OLED HDR, o 30–50% dłuższą żywotność baterii i szybsze pobieranie plików przez Wi-Fi dzięki nowej karcie Wi-Fi 6E. Jest także o 30 g lżejszy od modelu oryginalnego i ma większy wentylator, który powinien pomóc w utrzymaniu niskiej temperatury wewnętrznej. Poza tym Steam Deck OLED ma tę samą odwagę co oryginał i wygląda prawie identycznie, z wyjątkiem wersji Limited Edition, która ma czarno-czerwony wzór.

Mówi się, że Steam Deck 2, do którego brakuje jeszcze dwóch do trzech lat, to ulepszenie mocy „nowej generacji”.

Jeśli masz szczęście i masz to, co najlepsze z obu światów, oto najlepsze gry na Switcha możesz grać i najlepsze gry na Steamie możesz grać w domu lub w podróży.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar