Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Uznana gra o przetrwaniu w głębinach morskich Subnautica otrzyma kontynuację w 2025 roku

/
/
/
27 Views

Przygotuj się na kolejną przerażającą przygodę przetrwania w głębinach morskich, gdy następna Subnautica wystartuje na początku 2025 roku.

Jak zauważył Strzelba z papieru kamiennegonajnowszy raport finansowy od wydawcy Krafton przedstawia podsumowanie nadchodzących wydawnictw firmy, a wśród nich znajduje się kolejna pozycja z serii Subnautica. Jak wynika z dokumentu, za produkcję odpowiada Unknown Worlds, czyli studio stojące za zarówno oryginalną Subnautica, wydaną w 2018 roku, jak i kontynuacją Subnautica: Below Zero z 2021 roku.

Trzecia część, nazywana tutaj po prostu „Następną Subnautica”, ma ukazać się w pierwszej połowie 2025 roku, więc musimy trochę poczekać, zanim będziemy mogli wrócić do kolejnej serii pełnej napięcia akcji przetrwania pod wodą. Gra ukaże się zarówno na PC, jak i na konsolach, choć nie podano konkretnych platform.

Na razie to wszystko, co mamy jeśli chodzi o szczegóły, ale z pewnością wystarczy, aby być podekscytowanym, jeśli jesteś fanem dwóch pierwszych gier. Prawdopodobnie będziemy musieli poczekać do oficjalnego ujawnienia, aby dowiedzieć się dokładnie, co zaplanowało Unknown Worlds na naszą kolejną kąpiel w oceanie.

Oczywiście nie jest to pierwsza wskazówka dotycząca kontynuacji, ponieważ w kwietniu 2022 r. firma Unknown Worlds opublikowała ofertę pracy dla starszego projektanta narracji, „który ma pomóc w kształtowaniu kolejnej gry w uniwersum Subnautica”.

Z najnowszego raportu Kraftona wynika, że ​​Project Black Budget, strzelanka ekstrakcyjna od PUBG Studios, zadebiutuje pod koniec 2024 roku, a Project Gold Rush, sandbox z elementami przygodowymi akcji opracowywany przez Vector North, ma ukazać się na początku 2025 roku.

Ponieważ kolejna Subnautica jest wciąż daleko, możesz zabić czas, podążając śladami jednego z kreatywnych graczy Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, który zbudował łódź podwodną, ​​która pozwala eksplorować podwodne obszary gry z perspektywy pierwszej osoby. Robi ogromne wrażenie i nie jest tak przerażający, jak zejście w głąb Subnautiki.

Więcej emocji związanych z wysokimi stawkami znajdziesz w naszym wyborze najlepsze gry survivalowe.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar