Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Ulubiony przez fanów film Jamesa Camerona „The Abyss” powraca do kin w rozdzielczości 4K

/
/
/
29 Views

Thriller science-fiction Jamesa Camerona The Abyss z 1989 roku doczeka się specjalnej reedycji kinowej w rozdzielczości 4K.

Reżyser zamieścił informację w mediach społecznościowych ogłosić, że film został zremasterowany w rozdzielczości 4K i trafi do kin w grudniu. „Jeśli nie widziałeś wcześniej tego filmu, możesz go doświadczyć w ten sposób” – powiedział Cameron. „A jeśli tak, zobaczysz film, który faktycznie chciałem nakręcić”. Ponowne wydanie będzie zawierać kilka „wielkich niespodzianek”, których nie było w oryginalnej wersji.

The Abyss, pierwszy film Camerona skupiający się na oceanie, opowiada o amerykańskiej grupie poszukiwawczo-ratowniczej, której zadaniem jest odzyskanie amerykańskiej łodzi podwodnej podczas wyścigu z radzieckimi statkami. Jednak w głębinach oceanu znajdują coś zupełnie innego. W obsadzie znajdują się Ed Harris i Mary Elizabeth Mastrantonio, byli żonaci inżynierowie naftowi, oraz Michael Biehn w roli napalonego żołnierza Navy SEAL. W obsadzie są także Leo Burmester, Todd Graff, Kimberly Scott, John Bedford Lloyd i Chris Elliot. Wynik zapewnił Alan Silvestri (Predator, Forrest Gump, Cast Away, The Avengers).

Film trafił do kin 9 sierpnia 1989 roku i zarobił 90 milionów dolarów przy budżecie wynoszącym 43 miliony dolarów. Po rzekomo burzliwej produkcji, która obejmowała 70-godzinne tygodnie kręcenia na odizolowanym planie, The Abyss otrzymał cztery nominacje do Oscara, w tym za najlepszą reżyserię artystyczną i najlepsze zdjęcia, a także Oscara w 1990 roku za najlepsze efekty wizualne.

The Abyss: Special Edition trafi do kin 6 grudnia. Więcej informacji znajdziesz na naszej liście najbardziej ekscytujących filmów, które pojawią się w 2023 roku i później.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar