Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Ulubiona przez fanów femme fatale, baronowa, powraca w 3. części Duke’a

/
/
/
34 Views

Wróciła! Baronowa, jedna z najpopularniejszych postaci GI Joe wśród fanów długoletniej serii wojskowych superbohaterów, zadebiutowała jako część nowej wspólnej linii wydawniczej GI Joe/Transformers Energon Universe Skybound Entertainment. A teraz mamy trochę Baronowej dla tych z Was, którzy nie mogą się doczekać, aby zobaczyć więcej ulubionej przez fanów femme fatale na podglądzie wewnętrznych stron Duke #3, pierwszej z czterech limitowanych serii GI Joe w którym Skybound ponownie przedstawia postacie i koncepcję czcigodnych bohaterów akcji.

Na stronach Duke #3 autorstwa pisarza Joshuy Williamsona, artysty Toma Reilly’ego i kolorysty Jordiego Bellaire’a Duke jest uwięziony w tajnym więzieniu wraz z baronową, która próbuje go skusić do połączenia sił w celu ucieczki. Ale czy Duke przekroczy tę granicę?

Oto galeria stron wraz z okładkami autorstwa Toma Reilly’ego, Declana Shalveya, Tylera Bossa i Jasona Wordiego, Priscilli Petraites i Franka Martina oraz Karla Kerschla:

„Kryptonim: GI JOE trwa! Poszukiwania odpowiedzi przez Duke’a doprowadziły go do tajnego miejsca przetrzymywania najniebezpieczniejszych więźniów Ameryki, w tym enigmatycznej baronowej” – czytamy w oficjalnym opisie Duke’a nr 3 w Skybound. „Teraz jest najbardziej poszukiwanym człowiekiem na świecie. Niestety, wydaje się, że wszyscy wolą go MARTWEGO od ŻYWEGO”.

Wraz z Duke, Skybound wypuściło już drugą limitowaną serię GI Joe, Cobra Commander, do której scenariusz również napisał Williamson, a ilustracje przygotowały Andrea Milana i kolorystka Annalisa Leoni. Wszechświat Energon, który obejmuje także Transformers, niespodziewanie zadebiutował jako część linii Skybound w Void Rivals #1.

Przeczytaj wszystko na temat najlepsze uniwersa superbohaterów inne niż Marvel/DC cały czas.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar