Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Ujawniono plany DLC do Ghostrunner 2, obejmujące nowy tryb gry i pakiety kosmetyczne

/
/
/
35 Views

Deweloper One More Level i wydawca 505 Games wycofali plany dotyczące DLC do nadchodzącej pierwszoosobowej gry akcji typu parkour, Ghostrunner 2, przed jej premierą w przyszłym tygodniu. Jak wcześniej ogłoszono, wszyscy posiadacze gry Ghostrunner 2 Brutal Edition otrzymają przepustkę sezonową, która zawiera wszystkie ogłoszone dzisiaj DLC. W przeciwnym razie przepustka sezonowa będzie kosztować 19,99 USD.

Jeśli chodzi o to, czego się spodziewać, One More Level ujawniło cztery pakiety kosmetyków i nowy sposób gry o nazwie Endless Moto Mode. Biorąc pod uwagę, że wiemy, że w Ghostrunner 2 bohater Jack może jeździć na motocyklu, domyślamy się, że ten nowy tryb ma z tym coś wspólnego. W każdym pakiecie kosmetycznym gracze otrzymają trzy skórki na miecze, trzy skórki na dłonie i jedną skórkę na motocykl. Pierwszy z nich – Ice Pack – pojawi się w grze 7 grudnia.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun przepustki sezonowej Ghostrunner 2:

Gdzieś w lutym pakiet Dragon Pack zostanie udostępniony, a pakiet Heat Pack pojawi się w czerwcu przyszłego roku. Tryb Endless Moto ukaże się we wrześniu 2024 r., a pakiet rocznicowy pojawi się w październiku.

Kupując wersję Brutal Edition gry Ghostrunner 2, otrzymasz wszystkie te DLC i 48-godzinny wcześniejszy dostęp do gry, co oznacza, że ​​możesz zacząć grać już 24 października przed standardową datą premiery gry przypadającą na 26 października.

Aby uzyskać więcej informacji, przejrzyj listę ścieżek dźwiękowych do gry Ghostrunner 2 (i posłuchaj już teraz całego utworu), a następnie obejrzyj zwiastun rozgrywki z początku tego roku.


Czy w przyszłym tygodniu wskoczysz do Ghostrunner 2? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar