Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Ujawniono aktualizacje beta Call of Duty na Twitchu dla Modern Warfare 3 i Warzone

/
/
/
47 Views

Activision ujawniło aktualizacje beta Modern Warfare 3 na Twitchu.

W ten weekend ogół społeczeństwa będzie miał pierwszą szansę zagrać w Call of Duty: Modern Warfare 3, ale wyłącznie na PS5 i PS4. Otwarta beta zostanie udostępniona w niedzielę, ale osoby, które zamówiły grę w przedsprzedaży lub zdobyły klucz od Activision, będą mogły skorzystać z wczesnego dostępu. I chociaż Activision twierdzi, że zasoby kodu do wersji beta „na razie się wyczerpały”, możesz włączyć transmisje z wersji beta, aby zdobyć nagrody w trybie wieloosobowym Modern Warfare 3 i Warzone do czasu otwarcia wersji beta pod koniec weekendu. Oto jak:

Najpierw musisz połączyć swój identyfikator Activision z Twitchem, a następnie używać połączonego konta Twitch do oglądania transmisji z wersji beta. Nagrody będą pojawiać się co 30 minut, godzinę, dwie godziny i cztery godziny i obejmują one ekran ładowania dekoracji biurka, ozdobę na broń K1LLF33D, winyl z bronią Let’s Fight i projekt broni Dangerful.

Pierwszy weekend bety dostępny wyłącznie na PlayStation potrwa do 10 października i wznowi się w dniach 12–14 października, kiedy to wcześniejszy dostęp do bety zostanie udostępniony graczom na Xbox i PC. W dniach 14–16 października odbędzie się ostatnia otwarta beta, w której wszyscy, niezależnie od platformy, będą mogli grać razem.

W pierwszy weekend dostępne będą cztery mapy i tryby dla beta testerów wczesnego dostępu, a kolejna mapa i tryb zostaną dodane w niedzielę, kiedy wersja beta stanie się dostępna dla wszystkich testerów PlayStation. Kieruj się tutaj aby uzyskać kompletny przewodnik po wszystkim, co obejmuje.

Gdybyś przeoczył, Nowy system tworzenia klasy w Call of Duty: Modern Warfare 3 skupia się wyłącznie na kamizelkach taktycznych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar