Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Ubisoft opóźnia na czas nieokreślony premierę przedsezonową XDefiant

/
/
/
95 Views

Firma Ubisoft ujawniła swoją pierwszoosobową strzelankę Tom Clancy’s XDefiant, łączącą szybkie strzelaniny z punk rockowym mosh pits, w 2021 roku. Jest to darmowa strzelanka, w której biorą udział frakcje z różnych działów Ubisoftu, takich jak Splinter Cell, Watch Dogs, The Division i Far Cry. Na początku tego roku zetknęliśmy się z XDefiant i wyszliśmy pod wrażeniem tej strzelanki. Gracze mogli cieszyć się otwartą betą w czerwcu, a pełna wersja gry miała zostać wydana latem, ale teraz deweloper Ubisoft San Francisco opóźnił premierę przedsezonową na czas nieokreślony.

Zespół ogłosił to wczoraj na Twitterze, ujawniając, że ostatnia sesja testów publicznych zakończyła się sukcesem, ale podkreślił pewne niespójności w grze, którymi chce się zająć przed premierą przedsezonową. W związku z tym premiera przedsezonowa została przesunięta na późniejszy, bliżej nieokreślony termin.

Oto pełne oświadczenie firmy Ubisoft w sprawie opóźnienia przedsezonowej premiery XDefiant:

„Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej ostatniej publicznej sesji testowej i nadal wspierają nas podczas tworzenia XDefiant. PTS po raz kolejny pokazał nam, że doceniacie naszą szybką strzelaninę, unikalnie zaprojektowane mapy, tryby oparte na celach i kultowe Skład frakcji.
„Ale ujawniło to również pewne niespójności w grze, którymi musimy się zająć przed rozpoczęciem przedsezonu. Podjęliśmy więc trudną decyzję o opóźnieniu przedsezonu XDefiant.
„Zespół będzie nadal pracował nad rozwiązaniem tych problemów i testowaniem ich, aby upewnić się, że osiągniemy nasz cel, jakim jest bycie najlepszą w swojej klasie strzelanką zręcznościową. Więcej informacji o przedsezonie i testach będziemy udostępniać w miarę ich pojawiania się.
„Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie – ciężko pracujemy, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego i nie moglibyśmy tego zrobić bez Was”.

Jak widać, Ubisoft nie wskazuje, kiedy można się spodziewać premiery przedsezonowej, przez co jest to opóźnienie na czas nieokreślony.

Tymczasem obejrzyj Informator gier Nowa rozgrywka XDefiant już dziś, a następnie przeczytaj nasze wrażenia z gry XDefiant po zapoznaniu się z grą na początku tego roku.


Grałeś w XDefiant? Daj nam znać, co o tym myślisz w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar