Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Tworzy się nowy zespół Avengers, powraca Morbius i wiele więcej, gdy Marvel dodaje 9 kolejnych powiązań z Krwawymi Łowcami

/
/
/
94 Views

Po ogłoszeniu sześciu limitowanych serii będących spin-offami Blood Hunt, Marvel zakończył sprawę dwoma kolejnymi powiązaniami z trzema numerami oraz ogłoszeniem siedmiu powiązań Blood Hunt z bieżącymi tytułami.

Nie wspominając już o sześciu one-shotach, które zostaną uwzględnione w ogromnym crossoverze, co daje w sumie dwa tuziny komiksów, które będą częścią Blood Hunt, wliczając obie wersje głównej limitowanej serii i one-shot z okazji Dnia Wolnego Komiksu .

Ostatnie dwie limitowane serie powiązane z wydarzeniem to Amazing Spider-Man: Blood Hunt autorstwa pisarki Justiny Ireland i artysty Marcelo Ferreiry, w których Spider-Man staje twarzą w twarz ze swoim starym wrogiem Morbiusem, Żywym Wampirem i Wolverine: Blood Hunt autorstwa pisarza Toma Waltza (znanego z TMNT: Ostatni Ronin) i artysty Juana José Rypa, który, według słów Waltza, przeprowadza Wolverine’a „przez wampiryczną burzę krwi”.

Następnie istnieje siedem trwających serii, które będą powiązane z Blood Hunt w maju i czerwcu. Na pierwszy ogień idzie Vengeance of the Moon Knight nr 5 z 1 maja, autorstwa głównego scenarzysty serii Blood Hunt Jeda MacKaya i artysty Alessandro Cappuccio, w którym Midnight Mission „staje się jedną z niewielu przystani pozostałych po przejęciu władzy przez wampiry”.

Po drugie, 8 maja ukaże się Amazing Spider-Man nr 49 autorstwa pisarza Zeba Wellsa i artysty Johna Romity Jr., który będzie początkiem wspomnianej limitowanej serii Amazing Spider-Man: Blood Hunt. 8 maja dołączył do nich Avengers #14 ponownie autorstwa MacKaya z grafikami autorstwa CF Villa, w którym występuje nowy zespół Avengers utworzony przez Steve’a Rogersa, w skład którego wchodzą Hercules, Hazmat, Quicksilver i Kate Bishop/Hawkeye.

Również 8 maja ukaże się Doktor Strange nr 15, po raz kolejny napisany przez MacKaya z ilustracjami Pasquala Ferry’ego, którego akcja rozpoczyna się „bezpośrednio po wydarzeniach” z Blood Hunt nr 1. Ostatnim powiązaniem serii Blood Hunt z 8 maja będzie Venom nr 33 autorstwa pisarza Ala Ewinga i artysty Juana Ferreyry, w którym były gospodarz Venoma, Lee Price, powstaje z grobu jako wampir mający zamiłowanie do symbiontów.

Potem jest 12 czerwca Fantastyczna Czwórka nr 21 autorstwa pisarza Ryana Northa i artysty Ivana Fiorelliego, w której Reed Richards szuka lekarstwa na wampiryzm. I wreszcie, również 12 czerwca, odbędzie się premiera Miles Morales: Spider-Man nr 21 autorstwa pisarza Cody’ego Ziglara i gościnnego artysty Travel Foremana, którego praca zawsze sprawia przyjemność. W numerze Miles łączy siły z Bladem w niebezpiecznej misji przeciwko wampirom.

Oto galeria wszystkich okładek pierwszych numerów obu serii limitowanych i wszystkich siedmiu serii powiązanych:

Blood Hunt rozpoczyna się 1 maja od premiery Blood Hunt nr 1, która będzie także dostępna w rozszerzonej edycji w opakowaniu Red Band, zawierającej więcej krwi i krwi.

Sprawdź najlepsi nadprzyrodzeni superbohaterowie cały czas.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar