Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Twórcy Unicorn Overlord nie mają planów DLC ani portów na PC dla tej popularnej strategicznej gry RPG, chociaż jedna z ankiet wykazała, że ​​fani mają nadzieję na kontynuację

/
/
/
17 Views

Wydawca Unicorn Overlord twierdzi, że obecnie nie ma planów dotyczących DLC ani portu na PC, ale niedawna ankieta wspomina o możliwości kontynuacji.

Jak Automat najważniejszych wydarzeń, Akiyasu Yamamoto — który jest producentem gry w ramach jej wydawcy, firmy Atlus — rozmawiał z GraczOdważny i ujawnia, że ​​Vanillaware nie planuje wypuszczać żadnej dodatkowej zawartości Unicorn Overlord. Taktyczna gra RPG została wydana na początku zeszłego miesiąca i odniosła tak duży sukces kopie fizyczne zostały całkowicie wyprzedane w Japoniico spowodowało, że Atlus przeprosił za brak zapasów.

„Kiedy Atlus i Vanillaware rozpoczynały pracę nad Unicorn Overlord w 2016 roku, gra była przeznaczona wyłącznie na PS4 i PS Vita” – mówi Yamamoto. „Jednak w ciągu ostatnich ośmiu lat branża gier przeszła kilka radykalnych zmian, w wyniku czego Vanillaware zostało poproszone o równoczesną światową premierę Unicorn Overlord i rozszerzenie jej rozwoju na PS5, Switch i Xbox X/S. „

Producent kontynuuje: „Ostatecznie, jako wydawca, to Atlus zdecydował, na jakich platformach ukaże się Unicorn Overlord i jesteśmy niezmiernie wdzięczni za chęć współpracy firmy Vanillaware”. Na koniec Yamamoto przekazuje fanom aktualizację, na którą czekali, mówiąc im: „Niestety obecnie nie planujemy przeniesienia Unicorn Overlord na komputer PC”.

Istnieje bardzo niewielka szansa, że ​​studio nie jest całkowicie ukończone nad Unicorn Overlord. Jak zauważył SilikonAtlus opublikował niedawno a ankieta dla fanów RPG do ukończenia i zadaje pytanie, co sądzą o kontynuacji. Zadając kilka pytań w kwestionariuszu, wydawca zadaje pytanie: „Czy planujesz kupić jakieś kontynuacje „Unicorn Overlord”, jeśli miałyby powstać?”

To ekscytujące pytanie, ale ważną częścią jest część pytania „jeśli miałyby zostać wykonane”. Wyraźnie widać, że wydawca jest zainteresowany kontynuacją, ale to nie do końca potwierdza, że ​​Vanillaware planuje ją stworzyć – zwłaszcza że Rozwój Unicorn Overlord pozostawił twórcę bez pieniędzy blisko końcowi.

Skończyłeś już z Unicorn Overlord? Dowiedz się, w co zagrać dalej, korzystając z naszego najlepsze gry RPG lista.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar