Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Twórcy Sonic Frontiers znaleźli się kiedyś w stanie kryzysu: „Jeśli tutaj nam się nie uda, nie będzie szans”

/
/
/
90 Views

Deweloperzy z zespołu Sonic Frontiers rzucili nieco światła na drogę projektu do premiery, ujawniając, że pod wieloma względami był to moment przełomowy dla serii.

Sega z Japonii spotkałem się z trzema programistami nad tą platformówką akcji, która była pierwszym momentem, w którym Blue Blur przemierzał otwarty świat. Przy tak drastycznie innej, większej strukturze niż poprzednie występy, presja na zespole była najwyższa w historii.

Według tłumaczeń z Twittera super_ult, projektantka Yuki Takahashi powiedziała, że ​​pełne stworzenie gry zajęło pięć lat i pracowało nad nią maksymalnie 120 programistów. Eksperymentując z nową strukturą „otwartej strefy” dla Sonica, zespół rzekomo „przepełniony był poczuciem kryzysu… musimy stworzyć coś nowego… jeśli tutaj zawiedziemy, nie będzie szans”.

Sonic The Hedgehog prawdopodobnie kontynuowałby działalność w jakiejś formie, niezależnie od sukcesu lub jego braku Frontier. Gdyby jednak Sonic Frontiers osiągnęło słabsze wyniki, przyszłe tytuły mogłyby mieć jeszcze bardziej ograniczony zakres i budżet.

Na szczęście dla żądnych pędu stało się odwrotnie: Sonic Frontiers doprowadziło serię do „największego roku” w historii. Wydawca Sega ogłosił wówczas, że jego kontynuacja będzie miała jeszcze większy budżet. „Chciałbym wykorzystać zdobytą tutaj wiedzę do dalszego rozwoju odrodzonej trzeciej generacji Sonica” – mówi programista Yuki Mitsuishi. Miejmy nadzieję, że większy budżet to umożliwi.

Co oznacza to „trzecie pokolenie”? Cóż, prawdopodobnie więcej gier Sonic z otwartym światem, koniec z wpisami o pixel artach na jakiś czas i prawdopodobnie więcej filmów. Sonic The Hedgehog 3 zadebiutuje jeszcze w tym roku, a w nim pojawi się, miejmy nadzieję, kapryśny Shadow i powrót Jima Carreya w roli superzłoczyńcy, doktora Eggmana.

Zobacz, co jeszcze się wydarzy, dzięki naszemu nowe gry 2024 roku przewodnik.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar