Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Twórcy Diablo 4 o odzyskaniu graczy w sezonie 2: „Wydaje się, że to wystarczający czynnik motywujący, aby ludzie wracali i grali”

/
/
/
290 Views

Blizzard jest przekonany, że wszystkie zmiany jakości życia, które nadejdą w drugim sezonie Diablo 4, spowodują powrót nieaktywnych graczy.

Miałem okazję porozmawiać z głównym producentem gry Diablo 4, Timothym Ismayem i współpracownikiem projektanta gry Antonio Watsonem, aby porozmawiać o wszystkich kwestiach związanych z sezonem 2 i obaj byli optymistami co do wpływu, jaki zmiany w jakości życia będą miały na ogólne wrażenia z gry. Zapytany o reakcję społeczności na środową aktualizację programisty, Watson wyraził nadzieję, że przekona ona graczy do powrotu i sprawdzenia, co nowego.

„Wiele rzeczy zostało bardzo pozytywnie przyjętych przez fanów. Z wielu rozmów, które przeprowadziłem, wynika, że ​​ludzie są podekscytowani zawartością sezonu 2, ale osobno są też bardzo podekscytowani jakością życia zmiany” – stwierdził. „Wydaje się, że to wystarczający czynnik motywujący, aby ludzie wracali i grali”.

Pierwsza z dwóch planowanych aktualizacji deweloperów Diablo 4 dotyczących Sezonu 2, zatytułowana Sezon Krwi, ujawniła nowy plan działania 1–100 dla graczy zmęczonych starym grindem, zmiany ułatwiające zdobycie najrzadszych przedmiotów w grze i mnóstwo usprawnień. poprawki, na których często skupiałem się podczas moich rozmów z twórcami.

„Szczerze mówiąc, jakość życia się zmienia – byliśmy w stanie dość intensywnie odtwarzać je wewnętrznie – [Diablo 4] gra się o wiele przyjemniej” – powiedział Ismay. „Wprowadzono ulepszenia, każdy z nich jest niewielki, ale łącznie gra jest po prostu znacznie lepsza”.

Do największych ulepszeń jakości życia należy możliwość pominięcia kampanii po prologu i zagrania w zawartość sezonową, znaczne ulepszenia rozgrywki końcowej i przedmiotów, szybsze zdobywanie poziomów, trwała sława i wzmocnienia wierzchowców. Wypatrujcie kolejnej aktualizacji deweloperów, która pojawi się 10 października, aby poznać więcej zmian, które pojawią się w Diablo 4 wraz z Sezonem Krwi.

Zmiany w jakości życia Diablo 4 będą pojawiać się przez cały sezon 2, a nie tylko w momencie premiery.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar