Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Twórca Total War: Warhammer 3 poddaje się w grze z kurczakiem DLC, twierdzi, że niepopularna aktualizacja za 25 dolarów „nie dała ci wystarczająco dużo” i zostanie rozszerzona wraz z „FreeLC”

/
/
/
150 Views

Po miesiącach krytyki społeczności i debat na temat oczekiwań i cen DLC, twórcy Total War: Warhammer 3 przysięgli naprawić sytuację, wpompowując więcej darmowej zawartości do najnowszego dodatku do gry strategicznej za 25 dolarów, co twórcy teraz przyznają. nie dał ci wystarczająco dużo.”

W niedawnym aktualizacjazespół Total War: Warhammer, a w szczególności reżyser gry Richard Aldridge, rozszerzyli gałązkę oliwną na bazę graczy Total War: Warhammer 3, która oblegała DLC Shadows of Change z „w większości negatywnymi” recenzjami na Steamie od premiery w sierpniu 2023 r., co dało mu 22% pozytywnego wyniku. Aldridge od razu wtrąca się: „Przejdę od razu do rzeczy, w oryginalnej wersji Shadows of Change nie daliśmy wam wystarczającej liczby nowych postaci i jednostek do zabawy.

„Wierzymy, że możemy to dla Was naprawić, po wysłuchaniu Waszych opinii z ostatnich miesięcy, aby zapewnić Wam lepsze i bardziej zróżnicowane opcje dla Waszych armii” – kontynuuje. „Wiemy, że wy, nasza społeczność, pasjonujecie się grą tak samo jak my, i z przyjemnością możemy powiedzieć, że wiele z waszych sugestii jest wdrażanych. Jednak nie wszystkie pomysły i prośby są możliwe. Era Karla Jak można się spodziewać, Franz jest bogatym i ekscytującym miejscem dla Total War i ściśle współpracujemy z Warhammer Studio, aby zapewnić, że zawartość tej ery Warhammera będzie jak najwierniej reprezentowana w naszej grze.

Shadows of Change otrzyma kilka zmian w bezpłatnej aktualizacji, która pojawi się w patchu 4.2. W sumie do DLC trafi 14 nowych elementów zawartości, podzielonych pomiędzy nowych władców, bohaterów i inne jednostki, które, jak ma nadzieję zespół deweloperów, „dodadzą zarówno żołnierzy niższego poziomu, jak i duże potwory znajdujące się w centrum miasta oraz zaczną wypełniać niektóre luki i potrzeb ras w grze, o które prosiłeś.” A na dodatek jest zarezerwowane miejsce na „bardzo oczekiwane FREELC, tam gdzie ma to sens”, a Aekold Helbrass pojawi się w Shadows of Change.

(Źródło zdjęcia: Creative Assembly)

Twórcy zobowiązują się także do dostarczania lepszych aktualizacji w przyszłości, gdyż wciąż „planują stworzyć znacznie więcej DLC”. Po tej całej sadze opóźnione teraz DLC Thrones of Decay będzie odpowiadać zmienionemu zakresowi Shadows of Change, jednocześnie pracując nad „dodawaniem i rozwijaniem trzech istniejących ras z całego świata Warhammera”.

W poście zauważono, że aby zapewnić czas na naprawienie wszystkiego, łatka 4.2 może nieznacznie przegapić początkowe okno wydania przypadające na „połówkę miesiąca”. Aby Was uspokoić, możecie przeczytać w poście pełny, niezwykle szczegółowy opis niektórych nowych jednostek i bohaterów przybywających na wyścig Grand Cathay.

Total War po cichu stał się przykładem tego rodzaju debat, które przenikają wiele współczesnych gier. Dość powiedzieć, że to DLC do Warhammera 3 nie było jedynym punktem spornym w całej serii. Rzeczywiście, wiceprezes Creative Assembly Roger Collum przyjęty w grudniu że „zdajemy sobie sprawę, że popełniliśmy błędy, jeśli chodzi o nasze relacje z wami wszystkimi”.

W zeszłym roku w grudniu, Total War: Pharoah zaobserwował trwały spadek cen, częściowe zwroty pieniędzy dla wszystkich oraz prezenty w postaci jednorazowo opłaconych DLC, jak argumentowali twórcy, że „jest to bardziej sprawiedliwy koszt gry dla graczy”. Ale lont naprawdę zapalił się już wcześniej, w sierpniu, kiedy pojawił się cieszący się obecnie złą sławą post na temat zwiększonej ceny DLC do Warhammera 3, w tym Shadows of Change. Widzisz, aż do Forge of the Chaos Dwarfs w kwietniu 2023 r. ceny pakietów DLC wynosiły 11,99 USD, 3,49 USD, a następnie 15,99 USD, ale nagle wzrosły do ​​24,99 USD.

Totalna Wojna: Warhammer 3

(Źródło zdjęcia: Creative Assembly)

„Od razu do rzeczy: nasze koszty wzrosły” – Rob Bartholomew, CPO Creative Assembly powiedział wówczas. „Niestety oznacza to, że ceny muszą wzrosnąć. Wiemy, że jakakolwiek podwyżka będzie trudna, dlatego nasze ceny utrzymują się na dość stabilnym poziomie przez ostatnie kilka lat. Minusem jest to, że jakakolwiek dzisiejsza podwyżka będzie bardziej zauważalna.

„To nie jest dobry moment na podwyższanie cen i nie zrobiliśmy tego kroku lekko. Taka jest jednak biznesowa rzeczywistość polegająca na wspieraniu Warhammera 3 i zapewnieniu, że będziemy w stanie oferować przez lata dodatkowej zawartości, która jest obecnie planowana.

„To powiedziawszy, musimy rzucić sobie wyzwanie, aby upewnić się, że ten koszt nadal oferuje dobrą wartość. Ostatecznie decyzja należy do każdego z Was i będziemy nadal próbować to zrównoważyć”.

Jak można się domyślić, ludzie zdecydowali. Fani zdecydowali, że nie podoba im się nowy stosunek kosztów do zawartości, i oto mamy wielu trąbić Uznanie Creative Assembly za zwycięstwo graczy, którzy głosują portfelami (i recenzjami, które, jestem pewien, twórcy mają nadzieję poprawić). Odpowiedzi w społeczności r/totalwarhammer były również ogólnie pozytywne. Wojna może się jeszcze nie skończyła, ale ta bitwa wygląda na wygraną.

W zeszłym roku strzelanka ekstrakcyjna studia Total War o zerowej grawitacji Hieny zostały odwołane nie wiadomo skąd.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar