Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Twórca Stardew Valley twierdzi, że nazwa gry „właśnie przyszła mi do głowy”, po tym jak oryginał „nie był przyjemny do wymówienia”

/
/
/
28 Views

Twórca Stardew Valley ujawnił oryginalną nazwę swojej niezwykle udanej symulacji rolnictwa, która została zmieniona, ponieważ najwyraźniej „nieprzyjemnie było to mówić”.

Tytuł Stardew Valley jest dość prosty i nazwany na cześć tytułowej społeczności, w której mieszczą się nasze różne farmy, małżonkowie i nieświadomi arcy-rywale. „Po prostu przyszło mi to do głowy” – mówi Eric „ConcernedApe” Barone zapytany o inspirację nazwą na Discordzie społeczności. Choć w innym czasie i potencjalnie w innym uniwersum gra miała nieco inną nazwę.

„Gra nazywała się kiedyś Sprout Valley” – kontynuuje – „ale słowo Sprout nie było przyjemne w wymawianiu”. Zdecydowanie kiełkować Jest zabawne słowo i w pewnym sensie wyjaśnia, co robisz w grze (kiełkując), ale kim ja jestem, żeby się kłócić the rolnik? Wyobrażam sobie, że Sprout-like nie jest tak atrakcyjny jak Stardew. Chyba wszystko dobre, co się dobrze kończy.

Gra znana wcześniej jako Sprout Valley przygotowuje się teraz do swojej dużej aktualizacji 1.6, która pojawi się w tym roku, która planuje dodać zwierzaki w kapeluszach, fortunę i wielkie wydarzenie noworoczne z fajerwerkami. Barone zaleca utworzenie nowego pliku zapisu, aby zobaczyć absolutnie wszystko w aktualizacji, po czym wróci do pracy nad Haunted Chocolatier, swoją kolejną mieszanką symulacji życia o duchach prowadzących sklep z czekoladą. Co za boisko!

W międzyczasie zobacz, co jeszcze kryje się na horyzoncie dzięki naszym nadchodzące Indie roku 2024 i później przewodnik.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar