Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Twórca Stardew Valley ma kilka rad dla kompozytorów próbujących wypuścić swoją muzykę na rynek: „Musiałem tylko stworzyć od zera całą grę wideo”

/
/
/
50 Views

Twórca Dolina Gwiezdnej Rosy ma hack dla kompozytorów, którzy chcą, aby ludzie słuchali ich muzyki; wystarczy, że stworzysz całą grę od zera.

Podczas przystanku w Nowym Jorku w ramach trasy koncertowej Stardew Valley (via NastępstwaNathan Grayson), Eric Barone, znany również jako ConcernedApe, pojawia się i dzieli się wskazówką dla wszystkich początkujących kompozytorów. „Dorastając, zawsze chciałem zostać kompozytorem” – mówi publiczności Barone. „Ale nikt nigdy nie chciał słuchać mojej muzyki.

„Więc po wielu latach niepowodzeń w końcu odkryłem sekret” – kontynuuje deweloper. „Wszystko, co musiałem zrobić, to stworzyć od zera całą grę wideo, a wy w końcu będziecie mogli posłuchać mojej muzyki!”

Chociaż ConcernedApe trochę żartuje, nie myli się. O dziwo, niezależna gra tego solowego twórcy zyskała na przestrzeni lat wystarczającą liczbę fanów, że w tym roku jej ścieżka dźwiękowa jest odtwarzana na całym świecie. Mały Barone musi być dumny.

Zobacz więcej

Na początku tego tygodnia firma ConcernedApe ujawniła także kilka ekscytujących wiadomości: The Aktualizacja Stardew Valley 1.6 pojawi się w przyszłym miesiącu. Deweloper ujawnił niektóre funkcje oczekiwane w kolejnych aktualizacjach i wszystko wskazuje na to, że tak się stanie większy, niż ktokolwiek sobie wyobrażał.

Od czasu premiery fani snują teorie, co jeszcze gracze będą mogli robić w Stardew Valley 1.6. Jedna z teorii głosi, że w końcu może nam na to pozwolić odwiedź wyspę pełną szopów a inny to sugeruje Ginger Island wkrótce podąży trasą Joja.

Oczekiwanie na nową aktualizację było tak duże, że twórca największego moda do Stardew Valley musiał zapewnić graczy, że Stardew Valley Expanded będzie nadal działać wraz z aktualizacją 1.6 od 19 marca.

Odkryj jeszcze więcej ukrytych skarbów dzięki naszym gry takie jak Stardew Valley lista.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar