Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Twórca najlepszego moda do Stardew Valley współpracował z Erikiem Barone przy aktualizacji 1.6 i wypuścił już łatkę kompatybilności

/
/
/
45 Views

Wreszcie nadeszła premiera Stardew Valley 1.6, a jeden bardzo zabawny szczegół dotyczący aktualizacji musiał poczekać do czasu ukazania się informacji o łatce. W opracowaniu wersji 1.6 pomagał twórca jednego z najlepszych modów do Stardew Valley.

„Mam zaszczyt ogłosić, że pomogłem w opracowaniu oficjalnej aktualizacji Stardew Valley 1.6 za pomocą ConcernedApe” – mówi FlashShifter, twórca Stardew Valley Expanded Świergot. „Jest wiele nowej zawartości do odkrycia i doświadczenia! Mam nadzieję, że aktualizacja wam się spodoba. Poprawiłem także Stardew Valley Expanded, aby była w pełni kompatybilna z kilkoma nowymi dodatkami!”

Nie wiemy dokładnie, co FlashShifter wniósł do nowej aktualizacji, ale zasięgnęliśmy dalszych informacji.

Stardew Valley Expanded to najpopularniejszy dodatek do zawartości Modyfikacje Nexusa, oferując solidny zestaw funkcji, w tym dziesiątki nowych NPC, 50 dodatkowych lokalizacji i wiele, wiele więcej. Pomysł jest taki, aby „dać graczowi magiczne uczucie, jakiego doznał, gdy po raz pierwszy grał w Stardew Valley”. Po prostu wstydzę się czuć, że jest to pełna kontynuacja gry.

Jeśli chcesz zobaczyć całą oficjalną nową zawartość, być może zechcesz sprawdzić podstawową wersję zaktualizowanej gry – te informacje o łatce Stardew Valley 1.6 są intensywne – ale fakt, że Expanded ma już poprawkę kompatybilności, jest z pewnością dobrą wiadomością. Twórca Stardew Valley, Eric „ConcernedApe” Barone, „polecałby wypróbowanie wersji 1.6 bez modów” i chociaż wiele modów znalazło się już na liście kompatybilności, Expanded nie znalazł się wśród modów, których premiera została potwierdzona.

Nareszcie aktualizacja Stardew Valley 1.6 pozwala wypić słoik majonezu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar