Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Twórca Helldivers 2 w związku ze skargami na słabą broń główną: „To w dużej mierze zamierzone działanie, musisz polegać na swoich fortelach”

/
/
/
54 Views

Kierownik balansu gry Helldivers 2 odpowiedział na skargi graczy, że główna broń strzelanki w trybie współpracy nie jest wystarczająco potężna.

Obrońcy Demokracji proszą o wzmocnienia broni od czasu premiery Helldivers 2, a ogromna poprawka balansująca mająca na celu osłabienie najbardziej obezwładnionych broni w grze niewiele ich usatysfakcjonowała. Cóż, w nowym deweloperze blogukierownik działu testów produktów Arrowhead, Patrik Lasota, powiedział, że zasadniczo broń podstawowa została zaprojektowana tak, abyś czuł się słaby, jeśli nie używasz jej w połączeniu ze swoimi fortelami.

„Wiele osób komentowało, że nie są wystarczająco potężni i nie są w stanie poradzić sobie ze wszystkimi wrogami ani ze względu na ilość wymaganej amunicji, ani ze względu na ich surowy DPS” – powiedział Lasota. „Jest to w dużej mierze zamierzone, musisz polegać na swoich fortelach i fortelach swojej drużyny, aby skutecznie uporać się ze wszystkimi wrogami. Albo za pomocą nalotów orłów, orbitali, broni wsparcia, albo wieżyczek, część twojego wyposażenia/zespołu powinna zostać dostosowując swój ekwipunek do skuteczniejszego zabijania słabszych rzeczy.

Dodał: „Nie oznacza to, że twoja główna broń nie powinna być przyjemna w użyciu, ale proszę, zrozum, że jest to podstawowa tylko w tym sensie, że zawsze się z nią odradzasz”.

Na tym samym blogu Lasota poruszył szerzej kwestię balansu broni, doradzając graczom, aby nauczyli się akceptować osłabienia, zamiast liczyć na wzmocnienie ich ulubionej broni. Rozmawiając bezpośrednio z graczami, którzy mówią: „Nie osłabiaj, tylko wzmacniaj” – Lasota powiedział: „jako projektant mogę powiedzieć, że to nie jest świetny pomysł, ale rozumiem, skąd bierze się ten sentyment”.

Wygląda na to, że niektórzy ludzie mogą tego potrzebować Helldivers 2 wskazówki.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar