Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Twórca Baba Is You wydaje kontynuację inspirowaną najlepszym roguelike’em 2018 roku – na Boże Narodzenie za darmo

/
/
/
95 Views

Baba Is You, oszałamiająca gra logiczna o zmienianiu zasad, ma nową kontynuację, która nawiązuje do najlepszego taktycznego roguelike’a z 2018 roku, Into The Breach.

Mobile Suit Baba to najnowsza gra twórcy serii Hempuli, która przenosi naszego uroczego bohatera o kropkowatych oczach na planszę 8×8, aby rozegrać strategiczne zagadki z góry na dół. „Tak, gra jest bardzo mocno zainspirowana grą Into The Breach firmy Subset Games” – czytamy w opisie gry, co oznacza, że ​​masz do dyspozycji: duże mechy, ruch turowy, możliwość zmiany rozmieszczenia przyjaciół i wrogów oraz jakość.

Początkowo brzmi to jak odległa wersja oryginalnej gry Baba Is You z 2019 roku, w której gracze mieszali słowa, aby manipulować zasadami. Na przykład mogą pojawić się trzy bloki z pisownią „Baba Is You”, ale możesz następnie zamienić blok „Baba” na blok „Rock”. I nagle „Rock Is You”. Kontrolujesz skałę. Umysł: spalony.

Moją ulubioną rzeczą w Mobile Suit Baba, z tej części, w którą grałem, jest sposób, w jaki łączy ona te łamigłówki logiczne z minimalistyczną strategią Into The Breach. Jednym z celów było dla mnie oczyszczenie wszystkich wzgórz – no wiesz, tych naturalnych formacji, których nie można przypadkowo zniszczyć – więc rozwiązaniem było użycie umiejętności w celu złączenia bloków „Wzgórze jest słabe”. Wykorzystuje napięte myślenie i restrykcyjne ruchy Into The Breach, a następnie zmusza cię do żonglowania tymi przełącznikami, aby manipulować otoczeniem. Po prostu świetne połączenie dwóch i tak już niesamowitych gier.

Najlepsza część? Mobile Suit Baba jest obecnie dostępny bezpłatnie Itch.io do 27 grudnia jako hojny prezent świąteczny dla wszystkich. Możesz oczywiście zapłacić ile chcesz. A już w najbliższą środę grę będzie można kupić za 4 dolary.

Od czasu swojego debiutu Baba, co zaskakujące, pojawił się kilka razy. Jest Baba rozlicza podatki, gra, w której oczywiście pomagasz Babe w rozliczaniu podatków. Jest BIY Ekstremalne, szybsza wersja łamigłówki, którą wszyscy znamy i kochamy. Aha, możesz nawet dodać maskotkę do swojego pulpitu Baba Przyjaciel. To urocze. Obiecuję.

Zarówno Baba Is You, jak i Into The Breach są objęte zniżką Zimowa wyprzedaż Steamjeśli jesteś teraz zainteresowany którymkolwiek z nich.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar