Onime Marketing

Trwają wybory mafii Minecrafta na rok 2023 i wydawało się, że to prawdziwa walka, dopóki ktoś nie powiedział „psia zbroja”

Minecraft

Deweloper Mojang ujawnił trzech kandydatów do tegorocznego głosowania mobów w Minecraft i wydaje się, że byłby to całkiem wyrównany mecz, gdyby nie obietnica psiej zbroi.

Za każdym razem, gdy odbywa się coroczne wydarzenie Minecraft Live, twórcy prezentują koncepcje trzech nowych mobów, a fani głosują na tego, który najbardziej chcą dodać do gry. W praktyce głosowanie tłumu zawsze było koncepcją kontrowersyjną. Ostatnie aktualizacje gry Minecraft były krytykowane za niewielką zawartość, w związku z czym nadal istnieje silne „po prostu dodaj je wszystkie„nastroje w społeczeństwie – zwłaszcza, że ​​coraz liczniejsi przegrani poprzednich głosów nie dostali jeszcze drugiej szansy.

Niemniej jednak głosy wciąż podniecają fanów, nawet w latach, w których faworyt jest dość przekrzywiony, jak miało to miejsce w przypadku głosowania prowadzonego przez Sniffera w 2022 roku. W 2023 roku do wyboru będą trzy zwierzęta ze świata rzeczywistego: krab, pancernik i pingwin. Ogólne nastroje fanów dotyczące trzech opcji wydają się dość podzielone, ale premia oferowana przez pancernika zachęca do gry.

Widzisz, pancerniki upuszczają unikalne łuski – czyli kościstą płytkę, w mniej zoologicznym żargonie – których możesz użyć do stworzenia wilczej zbroi, która pomoże chronić twojego psiego zwierzaka przed uszkodzeniami. Kiedy ludzie zaczęli mówić o zbroi dla psów, głosy szybko zaczęły się zmieniać na korzyść pancernika.

Zobacz więcej
Zobacz więcej
Zobacz więcej

Oczywiście, słodycz krabów i pingwinów oznacza, że ​​nadal mają mnóstwo wsparcia, ale pancerniki są urocze I zaoferować premię za kolejny równie uroczy zestaw zwierząt. Czy zwiększenie prędkości łodzi przez pingwina może z tym konkurować? Czy krab oferujący większy zasięg przy układaniu bloków może równać się z siłą wilków odzianych w skorupy pancerników?

Myślę, że zobaczymy, kiedy Minecraft Live będzie transmitowany 15 października. Samo głosowanie tłumu rozpocznie się 13 października, a wyniki zostaną ogłoszone w ramach transmisji 48 godzin później. Na razie więcej szczegółów można uzyskać nt Krab, pancernikI pingwin opcje i sposób głosowania za pomocą tych linków.

Jeśli szukasz więcej nowych funkcji, sprawdź najlepsze mody do Minecrafta.

Exit mobile version