Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Trwają prace nad projektem Cyberpunk z akcją na żywo

/
/
/
105 Views

Seria Cyberpunk ma ostatnio dobrą passę. Z uznanego anime Cyberpunk: Edgerunnerzy do aktualizacji 2.0 z roku 2077 i premiery Phantom Liberty, publiczne postrzeganie serii w dużej mierze się zmieniło. Dzisiaj CD Projekt Red ogłosił, że robi kolejny krok w sprawie franczyzy – tworzy produkcję na żywo.

Studio gier współpracuje z Anonymous Content, firmą medialną znaną z pracy nad serialami takimi jak Panie Robotze i filmy podobne Zjawa. Producentami projektu będą Garrett Kemble, David Levine, Ryan Schwartz, Bard Dorros i Charlie Scully, którzy opracują projekt „w ścisłej współpracy z Cyberpunka 2077 kreatywny zespół.” To powiedziawszy, jest to wciąż na wczesnym etapie; do projektu nie ma jeszcze scenarzysty.

W powietrzu wciąż pojawia się wiele pytań dotyczących projektu. Jeszcze nie ogłosili (i być może nie zdecydowali), czy będzie to film, czy serial. I chociaż projekt jest osadzony w świecie Cyberpunka 2077, istnieje wiele podejść, które można zastosować. Do projektu nie zaangażowano także żadnych aktorów, więc nie wiadomo, czy w filmie pojawią się Keanu Reeves, czy Idris Elba. Możesz przeczytać pełną notatkę prasową Tutaj.

Jeśli chodzi o więcej informacji o Cyberpunku, oto co myśleliśmy o najnowszym rozszerzeniu, Phantom Liberty, oraz lista porad i wskazówek, które pomogą Ci zacząć. Następnie sprawdź tę funkcję, aby poznać wnioski, jakie CD Projekt Red wyciągnął z premiery Cyberpunka 2077.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar