Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Towarzysze Dragon’s Dogma 2 będą plotkować o twoich spragnionych występkach po skorzystaniu z burdelu RPG

/
/
/
53 Views

Towarzysze z gry Dragon’s Dogma 2 ujawnią twoje występki, jeśli zdecydujesz się spędzić czas w burdelach gier RPG.

Pionki w Dragon’s Dogma 2 to stworzeni przez graczy towarzysze, którzy podążają za tobą na każdym etapie przygody, pomagają ci zabijać bestie i bawią się z tobą w łapanie, jeśli zdecydujesz się rzucić w ich stronę bezdomnego kurczaka. Uwielbiają też dobre sesje plotkarskie i nie zawahają się wyjawić prawdy o twoich nieszczęściach.

Jak zauważył Centrala Windowsa, Dragon’s Dogma 2 ma co najmniej jeden burdel w mieście Vernworth, położonym na południe od Dzielnicy Noble. Za 20 000 sztuk złota możesz przenocować u jednego z ludzi lub bestii z zakładu, a nawet „ekskluzywnych kurtyzan”, jeśli jesteś wystarczająco częstym klientem. Aby zrozumieć sedno, wystarczy superszybka scena przerywnikowa i przejście do czerni.

Pionki na początku będą grzecznie szanować Twoją prywatność i czekać na zewnątrz, ale nadal doskonale zdają sobie sprawę z tego, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami, i nie zawahają się rozpowszechniać informacji. Windows Central zauważył wiele okazji, w których Pionki plotkowały o wycieczkach do burdelu podczas bezczynnych rozmów. „Prywatne kwatery jednego z Powstańców, któremu służyłem, odwiedzało wielu gości, a rzadko ten sam” – najwyraźniej obrzucił go jeden z Pionów.

To kolejny przykład tego, jak towarzysze i świat RPG reagują z radością i jak wyjaśnia nasza recenzja Dragon’s Dogma 2, ten zabawny chaos pomaga grze „zachować urok swojej poprzedniczki”.

W innym miejscu Dragon’s Dogma 2 zadebiutowała z mieszanymi recenzjami użytkowników ze względu na problemy z wydajnością i potajemne włączenie mikrotransakcji w dniu premiery. Wydawca Capcom stwierdził, że problemy z wydajnością zostaną rozwiązane i zauważył, że wszystko, co można kupić w ramach mikrotransakcji, jest również zawarte w samej grze.

Wolisz grę, która Cię nie donosi? Sprawdź najlepsze gry RPG dostępne już teraz.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar