Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Tony Hawk spotyka Vampire Survivors to najbardziej niedoceniany roguelike Steam Next Fest w 2023 roku

/
/
/
109 Views

W tym roku Steam Next Fest zapewniło nam niezliczoną ilość wersji demonstracyjnych i wyróżniło najfajniejsze gry niezależne, o których w przeciwnym razie nie mielibyśmy pojęcia. Ale jedna gra, która umknęła mojemu radarowi, ma absolutnie nieodparty wydźwięk: co by było, gdyby brutalne sztuczki Tony’ego Hawka zostały wstawione do roguelike’owej struktury Vampire Survivors?

To podstawowa konfiguracja Motordoom, gry, która emanuje ultrafajnym, piekielnym stylem i która też gra świetnie. W sklepie opisano ją jako „strzelankę hordy, która łączy w sobie wysokooktanową, emocjonującą walkę z płynnym ruchem i mechaniką trików”. Zgrzytanie nosem i niszczenie spawnu podziemnego świata nagradza cię demonicznymi ofiarami, znanymi również jako ulepszenia postaci.

Motordoom oferuje oczekiwane dziesięciominutowe biegi, dzięki którym stajesz się coraz potężniejszy, zanim na koniec zmierzysz się z groteskowym bossem, ale jest też meta-postęp, w którym możesz zatopić kościstą szczękę, ponieważ z czasem możesz modyfikować swój motocykl śmierci, powiedzmy , piły łańcuchowe przymocowane do boków lub „pojemnik na śmierć”, aby zwiększyć maksymalne zdrowie.

To wszystko brzmi dość ciężko, prawda? Celowanie w unoszące się w powietrzu demony podczas wykonywania trików w pogoni za wysokimi wynikami. Jasne, aparat czasami może przeszkadzać, ale Motordoom ma również nowatorskie podejście do fotografowania. Podobnie jak w Rollerdrome, czas zwalnia, gdy patrzysz na celownik – w przeciwnym razie gra automatycznie wybiera najbliższy wielokątny koszmar.

Ogólnie rzecz biorąc, Motordoom to odświeżający rywal w przestrzeni typu „bullet spotyka się z roguelike” dzięki nowatorskiemu kątowi kamery, sugestywnym projektom i, oczywiście, profesjonalnej jeździe na łyżwach. Albo raczej jazdę na rowerze, jak sądzę. W oczekiwaniu na pełną wersję gry nadal można pobrać wersję demonstracyjną gry Para.

W innych miejscach nadal trwa zimowa wyprzedaż Steam z rabatami niezliczone inne ukryte klejnoty.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar