Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Tim Burton wyreżyseruje remake „Ataku kobiety o pięćdziesięciu stopach” wspólnie ze scenarzystą „Zaginionej dziewczyny”.

/
/
/
43 Views

Tim Burton współpracuje z pisarką „Zaginiona dziewczyna” Gillian Flynn przy remake’u niezależnego klasyka science-fiction z 1958 roku „Atak 50-stopowej kobiety”.

Za Termin ostatecznyBurton wyreżyseruje, a Flynn napisze scenariusz. W oryginalnym czarno-białym filmie Allison Hayes wcieliła się w Nancy Fowler Archer, bogatą dziedziczkę, która ma bliskie spotkanie z kosmitą (nie mniej w jednym z tych klasycznych metalowych statków kosmicznych) i staje się olbrzymką. Ten kultowy klasyk pojawił się w wielu filmach science-fiction o gigantycznych ludziach, w tym „Niesamowity człowiek-kolos” i „Wojna kolosalnej bestii”.

Burton to bez wątpienia idealny wybór na reżysera, który stworzy własną wersję klasyki science-fiction z lat 50., na przykład Mars Attacks z 1996 roku! Choć film osiągnął słabsze wyniki kasowe, od tego czasu ugruntował się w historii popkultury jako kultowy klasyk. Burton wyreżyserował także Planetę małp z 2001 roku, szósty film z serii Planeta małp i luźny remake wersji z 1968 roku. Film zarobił w światowych kasach ponad 362,2 miliona dolarów. W 1994 roku wyreżyserował Ed Wood, film biograficzny o kultowym reżyserze, który nakręcił w 1957 roku film Plan 9 z kosmosu – niegdyś uważany za jeden z najgorszych filmów wszechczasów, zanim zaczęto go badać i pokochali filmoznawcy. fani filmu.

Flynn zaadaptowała własną powieść Zaginiona dziewczyna do filmu fabularnego Davida Finchera, a swoją drugą powieść Ostre przedmioty zaadaptowała do nominowanego do nagrody Emmy limitowanego serialu HBO. Zamierza adaptować jedną ze swoich innych popularnych powieści, Dark Places, dla HBO i będzie współscenarzystką i główną scenarzystką.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź naszą listę najbardziej ekscytujących nadchodzących filmów w 2024 roku i później.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar