Onime Marketing

The Last of Us 2 Remastered ukaże się w styczniu i będzie zawierało zawartość wyciętą z oryginalnej gry

The LAst of Us 2

Po dniu pełnym przecieków potwierdzono The Last of Us 2 Remastered i dostępny jest już zwiastun.

Po kilku wskazówkach sugerujących, że The Last of Us Part 2 wkrótce zostanie ponownie wydany na PS5 w ciągu dnia, Naughty Dog zdawało się potwierdzać te wiadomości w tweecie, który wskazywał na rychłą premierę zwiastuna. Przesłanie to zostało dodatkowo potwierdzone przez prezesa Naughty Dog Neila Druckmanna, który potwierdził, że zbliżają się dalsze informacje na temat gry.

Zobacz więcej

Krótko po tych tweetach Naughty Dog oficjalnie ogłosiło projekt, potwierdzając datę premiery 19 stycznia 2024 r. post na blogu. Oprócz poniższego zwiastuna gry i daty premiery, blog opisuje nowe tryby, funkcje zza kulis i ulepszenia technologiczne.

Na czele tych nowych funkcji znajduje się No Return, roguelikeowy tryb przetrwania, w którym możesz grać nowymi i powracającymi postaciami z serii. Wygląda na to, że istnieje pewien rozgałęziony wybór trybu i będziesz mógł wybrać cichy lub głośny, w zależności od preferencji. Dostępna będzie także jeszcze bardziej oddana obsługa i tak już imponującego trybu gitarowego w grze oraz „przebłyski” niektórych wyciętych poziomów – nie w pełni kompletne poziomy, ale lepsze spojrzenie na to, co mogłoby być jeszcze.

Chociaż gra sprzed trzech lat tak naprawdę nie potrzebuje remastera, wygląda na to, że Naughty Dog robi tutaj wiele przystanków. Nowe opcje dostosowywania, nowe technologie i obsługa kontrolerów, komentarze Druckmanna oraz autorów i obsady gry, a nawet nowa wersja fizyczna sugerują, że włożono w ten wysiłek okropnie dużo pracy i tyle samo, ile nie było w przypadku The Last of Us Part 2 zawsze mi się podoba, nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się więcej na ten temat w nowej wersji.

Sprawdź nasze Recenzja The Last of Us część 2: „Zadziwiający, absurdalnie ambitny epos”

Exit mobile version