Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Teorie krążą wokół centrum mapy Pokémon Scarlet & Violet

/
/
/
24 Views


Teorie krążą wokół centrum mapy Pokémon Scarlet & Violet

Pokémon Scarlet & Violet może być prawdopodobnie największym tegorocznym wydaniem Nintendo, a hordy fanów Pokémonów wyczyściły wszystkie informacje, które opublikowała firma Pokémon. Po ostatnich prezentach Pokémon otrzymaliśmy więcej informacji na temat regionu Pokémon Scarlet i Violet’s Paldea, a wraz z nim zupełnie nową mapę.

Jak widać na powyższym zdjęciu, środek mapy ma duży basen w kształcie kotła, pełen chmur i całkowicie zasłonięty. Więc oczywiście wszyscy spekulujecie na temat centrum Mapa Pokémon Scarlet i Violetbiorąc do Reddit rozważyć wiele możliwości.

Użytkownik jjcarms5 zadał pytanie: co jest na środku mapy? I pojawiły się odpowiedzi, od cynicznych i sceptycznych po śmieszne i absurdalne. Najbardziej pochlebny komentarz jest również najbardziej rozsądny, od Sjonathon92, mówiący, że na środku mapy znajduje się „trzeci legendarny Pokémon i/lub miejsce, z którego pochodzi Terastallize”. Może?

Inni byli mniej poważni, a staygoldponyboy613 odpowiadał: „trzecia legenda, która zamiast tego jeździ na tobie!” Zanim inny Redditor zapytał, czy to NSFW. Inni zgodzili się z pomysłem trzeciej legendy, a Gdino08 powiedział, że w centrum może znajdować się „legendarna większa niż cokolwiek innego, jak Czerwona Śmierć z Jak wytresować smoka”

Miniatura YouTube

Tymczasem inni są bardziej zainteresowani obszarem w prawym górnym rogu mapy, a tehnoodnub mówi: „wszyscy mówią o środku, a ja jestem skupiony na zachmurzonym obszarze w prawym górnym rogu”. Może obszar DLC?

Tak czy inaczej, będziemy musieli po prostu poczekać na datę premiery Pokémon Scarlet & Violet, zanim się dowiemy. Sprawdź nasze przystawki Pokémon Scarlet & Violet i legendarne przewodniki Pokémon Scarlet & Violet, aby być na bieżąco.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar