Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Ten winyl A Little To The Left z łatwością wpasuje się w Twoją kolekcję

/
/
/
31 Views


Planujesz porządki w sezonie zimowym? Mamy idealną ścieżkę dźwiękową do zaproponowania, którą ogłasza iam8bit Płyta winylowa „Trochę w lewo”. uwolnienie. Skorzystaj z przytulnej, motywacyjnej ścieżki dźwiękowej gry i wykorzystaj ją do uporządkowania swojej prawdziwej przestrzeni!

A Little To The Left to jedna z najbardziej relaksujących gier dostępnych na Switcha. W klasycznym stylu iam8bit firma zapewnia aurę zen Twoim gramofonom w pięknie zaprojektowanej, limitowanej edycji winylowej. Sama płyta jest dostępna w pięknym kolorze „Tidy Taupe” i idealnie pasuje do dwustronnej obwoluty, na której znajdują się ilustracje Paula G. Hammonda.

Na każdej stronie znajdują się cztery utwory autorstwa kompozytora Justina Karasa, wybrane specjalnie w celu odtworzenia klimatu gry. Karas powiedziała: „Zawsze uwielbiałam to przytulne uczucie śnieżnego dnia… kiedy można być w domu bez żadnych obowiązków, zamiast się spieszyć. Chciałem, aby ta ścieżka dźwiękowa oferowała te same uczucia; inspiruje do życia powoli i tu i teraz. Jestem podekscytowany, że każdy, komu spodobała się ta gra i związana z nią muzyka, może zabrać ją do swoich domów i mam nadzieję, że zapewni ona im chwilę spokoju i zabawy w ciągu dnia”.

Kiedy będzie premiera winylowa A Little To The Left?

Zamówienia przedpremierowe na winyl A Little To The Left można składać na stronie strona iam8bit Teraz. Oczekuje się, że albumy ukażą się pod koniec 2023 roku, w samą porę na sezon zimowy.

To wszystko, co powinniście wiedzieć o winylowym wydaniu A Little To The Left. Jeśli nie słyszałeś wcześniej o tej spokojnej łamigłówce, sprawdź naszą recenzję DLC A Little To The Left Cupboards and Drawers.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar