Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Ten stworzony przez fanów zwiastun Helldivers 2 na Wii jest tak uroczy, że żałuję, że nie był prawdziwy

/
/
/
30 Views

To urocze Helldivers 2 Gra na Wii tak naprawdę nie istnieje, ale jest tak dokładna, że ​​czuję się, jakbym w nią grał.

Użytkownik Twittera @getmadz udostępnia film zatytułowany „Gdyby Helldivers 2 była grą na Wii”. Film przedstawia dokładnie to: grę Arrowhead Studios w nostalgicznym stylu Nintendo Wii. Film możecie obejrzeć poniżej, ale zasadniczo tak właśnie wyobrażam sobie spotkanie Wii Sports z Helldivers.

Korzystając ze sprawdzonego Wiimote, gracze w tej wyimaginowanej grze muszą używać elementów sterujących ruchem, aby machać kontrolerem i wykonywać podstępy. Niestety, jeśli chodzi o postać na ekranie, osoba grająca w grę nie jest w tym świetna, a Wii Remote najwyraźniej się do tego nie nadaje, ponieważ wymaga ponownej kalibracji w najbardziej intensywnych momentach – zupełnie jak za dawnych czasów!

Zobacz więcej

To świetna animacja, dzięki której naprawdę tęsknię za czasami świetności Wii. Po prostu wiesz, że Nintendo wypuściło także najlepszą broń Helldivers 2 w plastikowej formie, do której można podłączyć pilota Wii wraz z tą grą, aby gra w Helldivers 2 była jeszcze bardziej wciągająca.

To nie jedyna metamorfoza Wii, którą stworzył getmadz. Prawdopodobnie z okazji wydania aktualizacji Stardew Valley 1.6 animator i YouTuber również wspólny uroczy zrzut ekranu przedstawiający symulator rolnictwa, również w stylu gry na Wii i bardzo przypomina Harvest Moon Magical Melody.

Z innych wiadomości wynika, że ​​żołnierze piechoty morskiej Helldivers 2 albo wbrew wszelkim przeciwnościom ukończyli najnowszy Major Order, albo nie mogą teraz uprawiać seksu, ponieważ tego nie zrobili i nikt nie wie, co to jest – czyli po przeciwnej stronie spektrum fanów Helldivers 2 do tej historii.

Spójrz na nasze najlepsze fortele Helldivers 2 poradnik, jak uniknąć tego samego losu, co gracz Wii powyżej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar